• Головна
  • На Тернопільщині жінку обікрав колишній співмешканець
11:03, 31 травня 2017 р.

На Тернопільщині жінку обікрав колишній співмешканець

Із заявою про крадіжку до районних поліцейських звернулася жителька Теребовлі. Жінка повідомила, що невідома особа через вікно проникла у її помешкання та поцупила двісті гривень і банківську картку. Згодом з кредитки було знято п’ять тисяч гривень.

Правоохоронці з’ясували, що на майно потерпілої спокусився її колишній співмешканець, який, до слова, раніше вже притягувався до відповідальності за крадіжки. Чоловік, який зараз мешкає на Шумщині, був в Теребовлі, й вирішив навідатися до колишньої пасії. Коли ж жінки в дома не виявилося, проник до приміщення й поцупив готівку та картку, до якої знав пін-код.

Підозрюваному інкримінують частину 2 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка поєднана з проникненням в житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка
ТОП новини
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
Оголошення