• Головна
  • На Тернопільщині спека істотно знижує урожай
20:29, 12 липня 2017 р.

На Тернопільщині спека істотно знижує урожай

На Тернопільщині  спека істотно знижує урожай

Управлінням ДСНС України у Тернопільській області та підпорядкованими підрозділами, з метою попередження виникнення пожеж під час збирання, заготівлі та переробки врожаю в період жнивної кампанії 2017 року здійснюється ряд профілактичних заходів.

Інспекторським складом Тернопільської області проводяться наради із керівниками сільськогосподарських підприємств, структурних підрозділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, під час яких розглядаються проблемні питання щодо забезпечення пожежної безпеки, надається всебічна інформація щодо заходів, які необхідно виконати для попередження виникнення пожеж на сільськогосподарських підприємствах та сільгоспугіддях. На базі сільськогосподарських підприємств, розміщених у районах Тернопільської області організовано практичні навчальні заходи та інструктажі, із залученням пожежного обладнання та техніки. При здійсненні таких заходів працівникам сільськогосподарських об’єктів надається не тільки теоретична інформація, але й відпрацьовуються практичні заходи щодо гасіння пожеж на початкові стадії, евакуації майна та особового складу тощо. Перед райдержадміністраціями ініційовано проведення спільних рейдів із представниками підрозділів агропромислового розвитку, органами місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади з метою виявлення недоліків у забезпеченні пожежної безпеки на підприємствах сільського господарства та негайного їх усунення.

Реалізація вищезгаданих заходів є одними із найголовніших методів щодо попередження виникнення пожеж, адже краще попередити лихо, ніж здійснювати ліквідацію його дії та наслідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #спека #урожай

Коментарі

Оголошення
live comments feed...