• Головна
  • У притулку для собак на Тернопільщині молоді дівчата самотужки роблять ремонт (фото)
14:29, 17 липня 2017 р.

У притулку для собак на Тернопільщині молоді дівчата самотужки роблять ремонт (фото)

У притулку для собак на Тернопільщині молоді дівчата самотужки роблять ремонт (фото)

Тернопільські волонтери для собачого притулку "Ноїв Ковчег" роблять все можливе, не намагаються шукати крайніх. Але ж спільна робота приносить значно більше добра.

— Такий от замкнутий круг. Дні йдуть, ремонт, практично, стоїть на місці. Оплачувати оренду потрібно вчасно. Вже третій місяць ми своїми руками робимо ремонт. Дівчата, без майстрів! Нехай добудувати ми можемо, побілити та пофарбувати теж. Але провести світло, доварити підвищення, зробити огорожу? Як? Ніяк, — розказують Добі дівчата.

Волонтери просять не так уже й багато. Всі, хто небайдужі до братів наших менших, мають відізватися своїм милосердям.

— Ми просимо кожного з підписників допомогти сумою в розмірі 10-ти грн. Це не багато, але  важливий вклад у центр перетримок собак. Також нам дуже не вистачає рук. Зараз літо, відпустки, студенти відпочивають. Виділіть 1 день.

Чим швидше закінчиться ремонт у притулку, тим менше часу збиті та калічки, сліпі та безпорадні собачки будуть мерзнути. На тепло мають право не тільки люди.

— Дуже потрібні буди! ТОГО Асоціація захисників безпритульних тварин "Ноїв ковчег". Р/Р 26009055105130 МФО 338783 в Тернопільській філії ПАТ КБ "Приватбанк" ЄДРПОУ № 36829799або картка (ключ до рахунку) 5169 3305 1026 9530. Всі деталі за тел. 098-234-24-89

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #притулок #тварини #ремонт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...