• Головна
  • На очах у мешканки Тернопільщини загинули двоє синів та брат
09:45, 18 липня 2017 р.

На очах у мешканки Тернопільщини загинули двоє синів та брат

На очах у мешканки Тернопільщини загинули двоє синів та брат

У жахливій ДТП на трасі Львів-Тернопіль загинули троє чоловіків та постраждала жінка.

Нагадаємо, аварія сталася у неділю, 16 липня, поблизу села Куровичі. На даній ділянці дороги зіткнулися “DaewooSens” та "Renault Laguna".

21-річний, 23-річний хлопці та їх 33-річний дядько загинули на місці події, передає "Галас". Жінку, на очах у якої загинули сини та брат, госпіталізували до Перемишлянської лікарні.

Як стало відомо, двоє хлопців із Зборівського району разом із дядьком того фатального дня забирали маму із аеропорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#траса #Львів_Тернопіль
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення