• Головна
  • Стало відомо, що буде з цінами на газ для населення
12:24, 21 липня 2017 р.

Стало відомо, що буде з цінами на газ для населення

Стало відомо, що буде з цінами на газ для населення

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" намагалася з 1 жовтня підвищити ціни на газ для населення на 18,84% або на 931 гривню за 1 тис. куб. м до 5 873 гривні за 1 тис. куб. м без податку на додану вартість з жовтня, повідомляють Українські Новини.

Згідно з ним, ціни реалізації природного газу для споживачів щодо яких Кабінетом Міністрів покладено спеціальне зобов'язання (ПСО, тарифи для населення) до 1 жовтня відповідають поточним цінами, а з 1 жовтня збільшено на 19% до 5 873 гривень/тис. куб. м без ПДВ.

Крім випадків прийняття відповідного рішення урядом, ціна на реалізацію природного газу споживачам, щодо яких не покладені спеціальні зобов'язання, встановлюються компанією самостійно.

Водночас аступник міністра енергетики Ігор Прокопів заявив, що ж одних передумов для підвищення тарифів на газ немає.

В Тернопільській ОДА повідомили, що врешті було прийнято рішення, що ціни на газ для населення з 1 жовтня піднімати не будуть.

"Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на 2017 рік, що передбачає збереження фінансової стабільності енергохолдингу та не несе підвищення ціни на газ для споживачів", – йдеться в повідомленні прес-служби ТОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #ціна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...