• Головна
  • У Тернополі на території парку «Загребелля» планують збудувати багатоквартирні будинки?
21:05, 23 липня 2017 р.

У Тернополі на території парку «Загребелля» планують збудувати багатоквартирні будинки?

У Тернополі на території парку «Загребелля» планують збудувати багатоквартирні будинки?

У Тернополі за адресою Чумацька, 2 - на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля», який належить до природно-заповідного фонду України, планують побудувати багатоквартирні житлові будинки.

Ще у 2008 році цю земельну ділянку, площею 0,8726 га, згідно рішення Тернопільської міської ради було надано в оренду для обслуговування та реконструкції викуплених будівель під готельно-розважальний комплекс із закладами громадського харчування та побутового обслуговування. Згідно висновку Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області саме така діяльність (будівництво готельно-розважального комплексу прим. авт.) відповідає меті та завданням парку як природоохоронної рекреаційної установи.

Однак вже зараз почали виготовляти документацію з будівництва "багатоквартирок", пише Сорока.

- Управлінням екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації листом від 20.07.2017 №05/1228 запропоновано Тернопільській міській раді  прийняти рішення щодо призупинення розроблення містобудівної документації з будівництва багатоквартирних житлових будинків з рекреаційними об’єктами на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля» та зобов’язати ТзОВ „ІНЕКСКОМ”  використовувати надану у користування  земельну ділянку виключно для будівництва об’єктів  рекреаційного призначення, визначених рішенням Тернопільської міської ради від 29 травня 2008 року №5/17/78, - інформують в управлінні екології та природних ресурсів ТОДА. - Земельна ділянки площею 0,8726 га (кадастровий номер 6110100000:01:012:0001), наданої на підставі рішення Тернопільської міської ради від 29 травня 2008 року №5/17/78  в оренду згаданому товариству для обслуговування та реконструкції викуплених будівель під готельно-розважальний комплекс із закладами громадського харчування та побутового обслуговування у м. Тернополі за адресою вул. Чумацька, 2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #парк #будівництво

Коментарі

Оголошення
live comments feed...