Без прикрас і з подробицями: Богомол у соцмережі дав відповіді на десятки питань, які стосуються резонансного вбивства у Вишнівці

Понад 120 запитань і відповідей – здається, цього б мало вистачити здравомислячим людям, які хочуть розібратися у всіх чутках та версіях щодо вбивства 17-річної дівчини у Вишнівці.

Учора начальник обласного управління поліції Олександр Богомол майже весь день на своїй сторінці в Фейсбуці відповідав на питання людей. Питання продовжували ставити навіть близько опівночі. 

Наводимо ті, в яких здоровий глузд переважав над емоціями. Усі питання подані по мірі їх надходження.

Віталій ОстафійчукПане, Олександре, а не закрадалася думка..що постійно тримаючи інформаційно в напрузі, хтось чи щось відволікає увагу , як поліції так і громадськості від чогось іншого? На увазі, не маю нічого. Сам факт...ну багато різних злочинів було..але тут не втручається і не розбирається хіба що вже лінивий житель області і округи?

Олександр Богомол Страшна ситуація, коли вбивство використовують як інформаційний привід. Не дивлячись на те, що розслідування не завершено, немає всіх експертиз. В кінці кінців, за всі процесуальний дії відповідають слідчий, прокурор, їх керівники і т.д.

Думаю, що супротив, який висловлювали родина підозрюваного, намагались використати окремі змі, які вже називали Вишнівець другою Врадієвкою. Вмішалась велика політика, тому ми змушені були йти на безпрецедентні заходи - оприлюднення доказів. Я спеціально із заступником збирав громаду у Вишнівці, щоб відповісти на питання людей. В толпі це не вдалось, родичі кричали, а інші підкрикували. Але коли ми провели зустрічі з окремими групами по 15 чоловік, до людей інформація дійшла.

В результаті підтримка родини підозрюваного залишилась на рівні 20 чоловік, на які мала вплив мама. В таких справах треба дочекатися результатів експертиз.

Наталія ЧервакОлександр Богомол, я просто зла. Побачити отаке вагітній жінці на ніч перед сном!! Я надіюся, оте свавілля ви покараєте. Як можна таке оприлюднювати? Я не можу контролювати свою стрічку новин - всюди оті фото! Мені жаль цю дитину... Дуже. Але це нелюди виставляють отаке.

Олександр Богомол Я буду клопотати перед прокуратурою та слідчими про порушення кримінального провадження за фактом розголошення матеріалів слідства. Це все провокації, намагання настроїти людей один проти одного. Методи кремля. Розділяй і перемагай, або чекай щоб самі себе зїли. Не сприймаються ні відкритість ні діалог.маємо неординарну ситуацію, коли йде інформаційна війна. А на війні як на війні. Ми працюємо відкрито і повірте, все не розповідаємо.

Краснопера ІгорЯкий ріст підозрюваного та Ірини?

Олександр Богомол 165 та 156 см.

Олена Воробейдуже цікаво чому на допит з Василем не взяли матір?

Олександр Богомол Я вже це говорив на брифінгу. Я там не був, але мої працівники мені доповідали що він боявся матері. Так це чи ні стверджувати не буду. За що купив, за то продаю. Але допит з батьком є законний. Тим більше в розмові батько каже мамі що був тверезий і малого не били і він був постійно біля нього. Слідству не потрібно покази підозрюваного. Вони не одягають як докази.

Присутність батька в даному випадку переконатись чи є тиск на дитину. А всі слідчі дії записані відео

Олена ВоробейЧому спочатку підтверджували факт згвалтування, а потім спростовували?

Олександр Богомол Ми не спростовували цього. Я сказав, що немає експертиз, а без них це слова. І на брифінгу було сказано, що під час розтину було зафіксовано ушкодження анального отвору. Знову ж таки висновку судмедексперти ще немає.

Про те, що було з тілом і одягом і калом я доречі також розповідав.

Олена ВоробейОлександр Богомол а довго та експертиза робиться, чи є терміни?

Олександр Богомол До півтора місяця.

Ульяна ЧерніховськаДоброї ночі! Можете повторити? Дуже цікавить, особливо чому тіло було в калових масах, адже це часто - густо підтверджує факт катувань. Дякую.

Олександр Богомол Я вище писав що експертизи дадуть відповіді, а сліди калу є на тілі.

Ульяна Черніховська Експертиза дасть відповідь звідки взявся кал? Добре, я так підрахувала це ще десь 2тиж.залишилось.?Проясніть ще будь - ласка ситуацію з місцем вбивства, я глубоко розрізала палець і поки дійшла до аптечки то вся підлога в крові була, мовчу про себе. Яким чином тоді на місці нема ріки крові? Курку ріжуть і калюжі крові, а тут людину, ще й в серце.. Чи розглядається версія щодо іншого місця вбивства?

Олександр Богомол Звідки кал відомо. Щодо уроків ві Ви не уважно слухали мою інформацію на брифінгу. Під жертвою виявлено просочена кров в землі. Я не читав протокол, але на свої очі бачив просочку приблизно 50 на 30 см глибиною 4-5 см. Можливо вона ще є на місці. Земля довго тримає кров. В тілі жертви також було сконцентровано кров в районі рани до 1,5 літри. Це слова судмедексперта. Подивимось що напише в експертизі

Краснопера ІгорЧому в протоколі плаття в горошок?

Олександр Богомол Це не в протоколі. На скільки пам'ятаю, це слова підозрюваного. Це є на відео. Цей сумнів на користь підозрюваного. Плаття було вже бачили яке

Краснопера ІгорЧи правда те, що Василя забрали в обідню пору, а допитували аж ввечері?

Олександр Богомол За фактом можливих незаконних дій поліції розбирається прокуратура. Різне допит і пояснення. Допит був в Тернополі, а пояснення відбирали у Вишнівці. Пам'ятаю, що мені доповідали що зізнався біля 17 год. Може помиляюсь.

Олена Воробейчи буде проведена ексгумація тіла?

Олександр Богомол Якщо експертизи не дадуть відповіді на питання, які ставить сторона обвинувачення чи захисту, тоді не проблема. Не раз робили.

Олена Воробей"На місці вбивства 17-річної Ірини Мукоїди, серед доказів було знайдено сліди шин транспортного засобу та недопалки, а також сліди від взуття. Між іншим, із зображення можна визначити, що шини, скоріш за все, від позашляховика. У версії з мажорами фігурує громадянин Кв, який був власником позашляховика чорного кольору – його він продав через декілька днів після вбивства, а також за чутками місцевих жителів є ще громадянин М – власник чорного позашляховика, якого бачили вранці. Дивно, правда? Правоохоронці не включали цього громадянина і його компанію в коло підозрюваних. Отже, поліція не намагалась визначити, що це за шини та перевірити громадян, які мали би бути підозрюваними. 2) Тієї страшної ночі, коли вбили Ірину Мукоїду, камера відеоспостереження зафіксувала Audi A6 караван. Вона проїжджає неподалік місця вбивста за декілька секунд до ймовірного часу події, а саме о 1:34:02. Як раніше повідомлялось, існує версія з мажорами (громадянин Д. є власником автомобіля такої ж марки). Проте поліція категорично відкинула її, хоча доказів спростування назвати не можуть, плутаючись у своїх версіях." - це з газети. Чи когось з них в коло підозрюваних включили? Чи Ви вже перевірили, що вони не причетні до злочину?

Олександр Богомол Ця інформація є в слідства.

Петро Беріт1. Чи брали свідчення у людини яка стверджує що бачила як тіло викинули з машини?

2. Дуже цікаво як отримано записи аудіорозмов родичів, для цього було рішення суду?

Дякую вам за те що ведете з людьми діалог, хоч це дуже не просто...

Олександр Богомол Звичайно допитаний, але я не можу озвучити, але є відео реєстратора і там є багато відповідей. Всі негласні слідчі дії проводились за ухвалами суду

Краснопера ІгорКуди могли подітись відбитки з ножа

Олександр Богомол Ви знаєте як погодні умови впливають на відбитки? Доречі тема не закрита, завтра з'ясую.

Краснопера Ігор Чи може не тренована людина зробити 2 таких точних удари (якщо я правильно побачив на фото між ними не більше 5см...

Олександр Богомол Спробуйте. Не на людині

Краснопера Ігорз сьогоднішньої переписки... не зовсім те, про що я запитував та всеж людина пробувала: "Сьгодні сам з тестем пробували експеримент з ножем подібним. Він нижчий майже на голову але моцний.Чотирьма пальцями ніхера не виходить.Бив на рівні мого серця з розмаху в змотане старе одіяло. Х...р там правда ніж вибило з рук пару разів підряд."

Олександр Богомол Слідчий експеремент є на відео.

Vasyl ChashkaОлександр Богомол Де навчався підозрюваний? Можливо, людина, яка не має пальця певний час може вправно володіти предметом?

Олександр Богомол Кухар

Краснопера ІгорЧому той хлопець, який за нею приїхав поїхав геть?

Олександр Богомол Це є в матеріалах, сторони це зможуть почитати, не маю дозволу на розголошення цього свідка

Петро БерітУ ЗМІ публікувалась інформація про те що підозрюваний Василь катував тварин і знімав це на відео. Звичайно, це дрібниця порівняно з цією справою. Але це також кримінальний злочин. Чи проводилась перевірка по даному питанню? Якщо це брехня то варто було б притягнути до відповідальності журналістів які публікують брехливу інформацію. Якщо ж дані факти мали місце то варто було б відкрити справу і по цьому питанню.

Олександр Богомол Це опрацьовується.

Краснопера ІгорДе зараз чорне ауді з польським номером 01255 і чи мала поліція змогу його обстежити?

Олександр Богомол Не готовий сказати. Перевірю.

Саша СвидаЧи проводилась з підозрюваним процидура для відтворення подій злочину?Як наносились удари на маникені? Як ні,то чи буде проведена? Дякую.

Олександр Богомол Так. Це є на відео.

Igor Maliglovka Чому свідка закрили в психлікарні?

Олександр Богомол Білочка така річ, яка не стукає в двері, а приходить без стуку. Гарнізон поліції охороняє свідка в психлікарні:) від білочки. Друзі, будь хто може поговорити з свідком. В день події, по мірі витвереження цей чоловік тричі міняв свої свідчення. То бачив, то чув, то з португальським номерами, то просто іноземними. Ми затероризували тоді всіх іноземців на чорних джипах в західній Україні. Але відео з реєстратора та покази свідка показали що тіло було ще за годину як його виявили.

Иванна ПотийНевже цілу ніч до 7 ранку, в ніч, коли купа народу, молоді поверталася додому після святкування Дня молоді, не помітила тіло не кішки чи собачки, а напівоголеної мертвої дівчини??!!!

Олександр Богомол Нам також це було дивно. Алея вірю відоереєстратору.

Алла ДякінаКажуть, один з мажорів, якого підозрюють люди, здав свою машину на шрот. Чи перевірялася ця версія? Чи проводився огляд автомобіля на предмет виявлення якихось слідів?

Олександр Богомол Всі говорять про мажорів та ніхто не називає прізвища. Ми перевіряли всіх, що попадали в поле зору. На жаль фантоми перевірити не можливо.

Алла ДякінаЧи правда, що в дівчинки в руці був зажатий предмет?

Олександр Богомол Був. Предмет типу резинки для волосся. Зараз на днк.

Алла ДякінаЧи взяли до уваги сліди шин на місці злочину? Якому автомобілю вони належать?

Олександр Богомол Звичайно. Проводяться трасологічні експертизи. Джип чорний був, але є ще відеореєстратор, на якому в 5.50 видно тіло жертви. Думаю джип зупинився, водій побачив тіло, злякався і поїхав.

Олександр Богомол Перевірявся

Олександр Задорожнийп. Богомол ще одне запитання. чому неповнолітнього підозрюваного викрали з дому самого возили в ліс і знущалися з його слів. якби його взяли з мамою так як він неповнолітній і допитували при мамі тоб не було тих розмов. і ще на рахунок поліцейськог о Кисіля. Що сталося за тиждень що в нього помінялося звання??

Олександр Богомол Тілесних у підозрюваного не було. Хто і як знущався нехай розбирається прокуратура. По Кисілю помилка в протоколі. Не впливає на слідство

Anastasiya Bashuk Пане Олександр. Скажіть, будь ласка, якщо винен Василь, якого тримають під вартою, тоді для чого шукати якийсь "позашляховик"? Щоб заспокоїти громадскість чи все-таки з"явились сумніви у винуватості хлопця? ДЯКУЮ.

Олександр Богомол Чи винен скаже суд, а всі інші версії також перевіряються.

Саша СвидаЦе правда що підозрюваного Василя відправляють на експертизу в психзаклад до Львова?

Олександр Богомол Так. Є висновок Тернопільської судово психіатричної експертизи з рекомендацією направити на повторну експертизу до Львова

Ivan LuchkaПане Олександр. Уважно перечитав всі коментарі та не знайшов відповіді на своє запитання. Воно буде наступного характеру: біля жертви був мобільний телефон не найдешевший (смартфон, судячи з фото). Хіба не можна через слідчі дії (і через GPS-навігацію, і через мобільного оператора) зі стовідсотковою точністю відповісти на наступні запитання:

- коли був вимкнений телефон і ким саме (чи з якої причини)?

- які пересування були у цього апарата (якщо потерпілу справді возили по окрузі - це ж можна дослідити)?

Олександр Богомол Ці матеріали у нас були першого дня і вони будуть дол учені до справи, коментувати не можу, але всі контакти та зв'язки і місце знаходження телефону встановлені.

Вишнівець вбивство Богомол
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
На театральному майдані у Тернополі готують місце для ковзанки. Цьогоріч вона відрізнятиметься тим, що може працювати у будь-яку погоду. Як каже директор тернопільського ТІЦ Тарас Ковальчук, ковзанка буде з спеціальною заморозкою. Розмістять її праворуч від театру на старій бруківці. — Ковзанку ми встановлюємо не у центральній частині майдану, тому що було дуже багато нарікань від тернополян, що ми псуємо нову бруківку, тому ми вирішили перенести її на міс...
Суспільство
Вже цієї суботи Україна замовчить на хвилину, аби вшанувати  пам’ять жертв голодоморів. О 16 годині за українським часом нагадування про загальнонаціональну акцію прийде усім, хто завантажить на свій телефон додаток HOLODOMOR. Розробив його колишній тернопільський студент, малайзієць Муґунтан Муруґан. Сам він приїхати в Україну не зміг, втім, нам вдалося поспілкуватися з його дружиною. Повідомляє ІНТБ.
Кримінал
Житель обласного центру через свою неуважність та безпечність став жертвою зловмисника. Чоловік прийшов  до розважального закладу, відволікся на декілька хвилин і натрапив на злодія. Невідома особа викрала зі столика  мобільний телефон ,який необачно залишив без нагляду власник. У ході проведення оперативно – розшукових заходів, поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 32-річний мешканець Тернополя. Чоловік в минулому вже притягувався до крим...
Суспільство
Тіло 24-річного військового Романа Шевця із 24-ї бригади імені короля Данила було знайдено у місті Яворів Львівської області 18 листопада. Хлопець був родом зі Зборівського району. У прес-службі Львівського відділенні ГУНП підтвердили, що смерть бійця настала від механічної асфіксії. Тіло виявили на орендованій квартирі у місті Яворів. Слідів насильницької смерті помічено не було, але за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Як повідомляє "20 хвил...
Суспільство
У вересні на порталі єдиної системи місцевих петицій було зареєстровано прохання відновити роботу маршруту №31, який курсував від вулиці Карпенка до Березовиці. Особливо проблема відсутності цього маршруту загострилася з початком навчального року. За відведений час петиція набрала необхідних 300 голосів та надійшла на розгляд. На початку листопада з’явилася відповідь представників міської ради, в якій повідомляється, що КП «Міськавтотранс» зобов’язане заб...
Суспільство
Тернополян просять проголосувати за ремонт дороги по вулиці Куліша, між садочком і школою 27. Це дуже гарна дорога, повідомляється у петиції, яка не ремонтувалась від початку забудови мікрорайону Аляска. "Дорога веде до ринку 15 квітня, ЖЕКу 12, вул.Київська, церкви, школи, садочка. Щодня по ній проходять сотні людей вивертаючи ноги бо по іншому не пройти, а що казати про візочки і велосипеди. Будь ласка проголосуйте, бо влада забула про цю дорогу. Рік том...
Суспільство
Коли людина опиняється у ситуації, з якої не видно жодного виходу, буває так, що лише віра у добро і справедливість здатні врятувати її.  На своїй сторінці в мережі Фейсбук Любов Бурак поділилася історією, яка нещодавно трапилася з нею у Тернополі: "Думки... Їхала сьогодні маршруткою до лікарні. Маршрутка переповнена. Поряд стояли мама з хлопчиком. Дитина і мама мали однаково сумні очі. В мами ще й зі стримуваними сльозами. Бо хлопчик допитувався маму: кол...
Суспільство
Робота дорожників щодо обслуговування доріг під час погіршення погодних умов в області – не задовільна! На цьому наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час засідання оперативного штабу. Сьогодні нарада відбулася за участі представників підрядних організацій, які обслуговують дороги краю у зимовий період.    Степан Барна поінформував, що 20 листопада на дороги вийшли 96 дорожніх працівників, виїхала спецтехніка, задля безпеки...
Пригоди
Тернополянка Ольга Процик написала на своїй сторінці у Фейсбук, що її сину довелось більш як тиждень носити гіпс на здоровій нозі. "Хронологія подій:11.11 - син травмував ногу12.11 – в травмпункті наклали гіпс20.11 – продовжили гіпсовий режим ще на 10 днів20.11 – зняли гіпс, спростували діагноз перелому Дивне відчуття – розвели як «лошарика»!!!  Коли прийшли з травмою пальця на нозі – рентгенолог, віддаючи плівку втішила – нічого серйозного.  Але лікар тра...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!