Без прикрас і з подробицями: Богомол у соцмережі дав відповіді на десятки питань, які стосуються резонансного вбивства у Вишнівці

Понад 120 запитань і відповідей – здається, цього б мало вистачити здравомислячим людям, які хочуть розібратися у всіх чутках та версіях щодо вбивства 17-річної дівчини у Вишнівці.

Учора начальник обласного управління поліції Олександр Богомол майже весь день на своїй сторінці в Фейсбуці відповідав на питання людей. Питання продовжували ставити навіть близько опівночі. 

Наводимо ті, в яких здоровий глузд переважав над емоціями. Усі питання подані по мірі їх надходження.

Віталій ОстафійчукПане, Олександре, а не закрадалася думка..що постійно тримаючи інформаційно в напрузі, хтось чи щось відволікає увагу , як поліції так і громадськості від чогось іншого? На увазі, не маю нічого. Сам факт...ну багато різних злочинів було..але тут не втручається і не розбирається хіба що вже лінивий житель області і округи?

Олександр Богомол Страшна ситуація, коли вбивство використовують як інформаційний привід. Не дивлячись на те, що розслідування не завершено, немає всіх експертиз. В кінці кінців, за всі процесуальний дії відповідають слідчий, прокурор, їх керівники і т.д.

Думаю, що супротив, який висловлювали родина підозрюваного, намагались використати окремі змі, які вже називали Вишнівець другою Врадієвкою. Вмішалась велика політика, тому ми змушені були йти на безпрецедентні заходи - оприлюднення доказів. Я спеціально із заступником збирав громаду у Вишнівці, щоб відповісти на питання людей. В толпі це не вдалось, родичі кричали, а інші підкрикували. Але коли ми провели зустрічі з окремими групами по 15 чоловік, до людей інформація дійшла.

В результаті підтримка родини підозрюваного залишилась на рівні 20 чоловік, на які мала вплив мама. В таких справах треба дочекатися результатів експертиз.

Наталія ЧервакОлександр Богомол, я просто зла. Побачити отаке вагітній жінці на ніч перед сном!! Я надіюся, оте свавілля ви покараєте. Як можна таке оприлюднювати? Я не можу контролювати свою стрічку новин - всюди оті фото! Мені жаль цю дитину... Дуже. Але це нелюди виставляють отаке.

Олександр Богомол Я буду клопотати перед прокуратурою та слідчими про порушення кримінального провадження за фактом розголошення матеріалів слідства. Це все провокації, намагання настроїти людей один проти одного. Методи кремля. Розділяй і перемагай, або чекай щоб самі себе зїли. Не сприймаються ні відкритість ні діалог.маємо неординарну ситуацію, коли йде інформаційна війна. А на війні як на війні. Ми працюємо відкрито і повірте, все не розповідаємо.

Краснопера ІгорЯкий ріст підозрюваного та Ірини?

Олександр Богомол 165 та 156 см.

Олена Воробейдуже цікаво чому на допит з Василем не взяли матір?

Олександр Богомол Я вже це говорив на брифінгу. Я там не був, але мої працівники мені доповідали що він боявся матері. Так це чи ні стверджувати не буду. За що купив, за то продаю. Але допит з батьком є законний. Тим більше в розмові батько каже мамі що був тверезий і малого не били і він був постійно біля нього. Слідству не потрібно покази підозрюваного. Вони не одягають як докази.

Присутність батька в даному випадку переконатись чи є тиск на дитину. А всі слідчі дії записані відео

Олена ВоробейЧому спочатку підтверджували факт згвалтування, а потім спростовували?

Олександр Богомол Ми не спростовували цього. Я сказав, що немає експертиз, а без них це слова. І на брифінгу було сказано, що під час розтину було зафіксовано ушкодження анального отвору. Знову ж таки висновку судмедексперти ще немає.

Про те, що було з тілом і одягом і калом я доречі також розповідав.

Олена ВоробейОлександр Богомол а довго та експертиза робиться, чи є терміни?

Олександр Богомол До півтора місяця.

Ульяна ЧерніховськаДоброї ночі! Можете повторити? Дуже цікавить, особливо чому тіло було в калових масах, адже це часто - густо підтверджує факт катувань. Дякую.

Олександр Богомол Я вище писав що експертизи дадуть відповіді, а сліди калу є на тілі.

Ульяна Черніховська Експертиза дасть відповідь звідки взявся кал? Добре, я так підрахувала це ще десь 2тиж.залишилось.?Проясніть ще будь - ласка ситуацію з місцем вбивства, я глубоко розрізала палець і поки дійшла до аптечки то вся підлога в крові була, мовчу про себе. Яким чином тоді на місці нема ріки крові? Курку ріжуть і калюжі крові, а тут людину, ще й в серце.. Чи розглядається версія щодо іншого місця вбивства?

Олександр Богомол Звідки кал відомо. Щодо уроків ві Ви не уважно слухали мою інформацію на брифінгу. Під жертвою виявлено просочена кров в землі. Я не читав протокол, але на свої очі бачив просочку приблизно 50 на 30 см глибиною 4-5 см. Можливо вона ще є на місці. Земля довго тримає кров. В тілі жертви також було сконцентровано кров в районі рани до 1,5 літри. Це слова судмедексперта. Подивимось що напише в експертизі

Краснопера ІгорЧому в протоколі плаття в горошок?

Олександр Богомол Це не в протоколі. На скільки пам'ятаю, це слова підозрюваного. Це є на відео. Цей сумнів на користь підозрюваного. Плаття було вже бачили яке

Краснопера ІгорЧи правда те, що Василя забрали в обідню пору, а допитували аж ввечері?

Олександр Богомол За фактом можливих незаконних дій поліції розбирається прокуратура. Різне допит і пояснення. Допит був в Тернополі, а пояснення відбирали у Вишнівці. Пам'ятаю, що мені доповідали що зізнався біля 17 год. Може помиляюсь.

Олена Воробейчи буде проведена ексгумація тіла?

Олександр Богомол Якщо експертизи не дадуть відповіді на питання, які ставить сторона обвинувачення чи захисту, тоді не проблема. Не раз робили.

Олена Воробей"На місці вбивства 17-річної Ірини Мукоїди, серед доказів було знайдено сліди шин транспортного засобу та недопалки, а також сліди від взуття. Між іншим, із зображення можна визначити, що шини, скоріш за все, від позашляховика. У версії з мажорами фігурує громадянин Кв, який був власником позашляховика чорного кольору – його він продав через декілька днів після вбивства, а також за чутками місцевих жителів є ще громадянин М – власник чорного позашляховика, якого бачили вранці. Дивно, правда? Правоохоронці не включали цього громадянина і його компанію в коло підозрюваних. Отже, поліція не намагалась визначити, що це за шини та перевірити громадян, які мали би бути підозрюваними. 2) Тієї страшної ночі, коли вбили Ірину Мукоїду, камера відеоспостереження зафіксувала Audi A6 караван. Вона проїжджає неподалік місця вбивста за декілька секунд до ймовірного часу події, а саме о 1:34:02. Як раніше повідомлялось, існує версія з мажорами (громадянин Д. є власником автомобіля такої ж марки). Проте поліція категорично відкинула її, хоча доказів спростування назвати не можуть, плутаючись у своїх версіях." - це з газети. Чи когось з них в коло підозрюваних включили? Чи Ви вже перевірили, що вони не причетні до злочину?

Олександр Богомол Ця інформація є в слідства.

Петро Беріт1. Чи брали свідчення у людини яка стверджує що бачила як тіло викинули з машини?

2. Дуже цікаво як отримано записи аудіорозмов родичів, для цього було рішення суду?

Дякую вам за те що ведете з людьми діалог, хоч це дуже не просто...

Олександр Богомол Звичайно допитаний, але я не можу озвучити, але є відео реєстратора і там є багато відповідей. Всі негласні слідчі дії проводились за ухвалами суду

Краснопера ІгорКуди могли подітись відбитки з ножа

Олександр Богомол Ви знаєте як погодні умови впливають на відбитки? Доречі тема не закрита, завтра з'ясую.

Краснопера Ігор Чи може не тренована людина зробити 2 таких точних удари (якщо я правильно побачив на фото між ними не більше 5см...

Олександр Богомол Спробуйте. Не на людині

Краснопера Ігорз сьогоднішньої переписки... не зовсім те, про що я запитував та всеж людина пробувала: "Сьгодні сам з тестем пробували експеримент з ножем подібним. Він нижчий майже на голову але моцний.Чотирьма пальцями ніхера не виходить.Бив на рівні мого серця з розмаху в змотане старе одіяло. Х...р там правда ніж вибило з рук пару разів підряд."

Олександр Богомол Слідчий експеремент є на відео.

Vasyl ChashkaОлександр Богомол Де навчався підозрюваний? Можливо, людина, яка не має пальця певний час може вправно володіти предметом?

Олександр Богомол Кухар

Краснопера ІгорЧому той хлопець, який за нею приїхав поїхав геть?

Олександр Богомол Це є в матеріалах, сторони це зможуть почитати, не маю дозволу на розголошення цього свідка

Петро БерітУ ЗМІ публікувалась інформація про те що підозрюваний Василь катував тварин і знімав це на відео. Звичайно, це дрібниця порівняно з цією справою. Але це також кримінальний злочин. Чи проводилась перевірка по даному питанню? Якщо це брехня то варто було б притягнути до відповідальності журналістів які публікують брехливу інформацію. Якщо ж дані факти мали місце то варто було б відкрити справу і по цьому питанню.

Олександр Богомол Це опрацьовується.

Краснопера ІгорДе зараз чорне ауді з польським номером 01255 і чи мала поліція змогу його обстежити?

Олександр Богомол Не готовий сказати. Перевірю.

Саша СвидаЧи проводилась з підозрюваним процидура для відтворення подій злочину?Як наносились удари на маникені? Як ні,то чи буде проведена? Дякую.

Олександр Богомол Так. Це є на відео.

Igor Maliglovka Чому свідка закрили в психлікарні?

Олександр Богомол Білочка така річ, яка не стукає в двері, а приходить без стуку. Гарнізон поліції охороняє свідка в психлікарні:) від білочки. Друзі, будь хто може поговорити з свідком. В день події, по мірі витвереження цей чоловік тричі міняв свої свідчення. То бачив, то чув, то з португальським номерами, то просто іноземними. Ми затероризували тоді всіх іноземців на чорних джипах в західній Україні. Але відео з реєстратора та покази свідка показали що тіло було ще за годину як його виявили.

Иванна ПотийНевже цілу ніч до 7 ранку, в ніч, коли купа народу, молоді поверталася додому після святкування Дня молоді, не помітила тіло не кішки чи собачки, а напівоголеної мертвої дівчини??!!!

Олександр Богомол Нам також це було дивно. Алея вірю відоереєстратору.

Алла ДякінаКажуть, один з мажорів, якого підозрюють люди, здав свою машину на шрот. Чи перевірялася ця версія? Чи проводився огляд автомобіля на предмет виявлення якихось слідів?

Олександр Богомол Всі говорять про мажорів та ніхто не називає прізвища. Ми перевіряли всіх, що попадали в поле зору. На жаль фантоми перевірити не можливо.

Алла ДякінаЧи правда, що в дівчинки в руці був зажатий предмет?

Олександр Богомол Був. Предмет типу резинки для волосся. Зараз на днк.

Алла ДякінаЧи взяли до уваги сліди шин на місці злочину? Якому автомобілю вони належать?

Олександр Богомол Звичайно. Проводяться трасологічні експертизи. Джип чорний був, але є ще відеореєстратор, на якому в 5.50 видно тіло жертви. Думаю джип зупинився, водій побачив тіло, злякався і поїхав.

Олександр Богомол Перевірявся

Олександр Задорожнийп. Богомол ще одне запитання. чому неповнолітнього підозрюваного викрали з дому самого возили в ліс і знущалися з його слів. якби його взяли з мамою так як він неповнолітній і допитували при мамі тоб не було тих розмов. і ще на рахунок поліцейськог о Кисіля. Що сталося за тиждень що в нього помінялося звання??

Олександр Богомол Тілесних у підозрюваного не було. Хто і як знущався нехай розбирається прокуратура. По Кисілю помилка в протоколі. Не впливає на слідство

Anastasiya Bashuk Пане Олександр. Скажіть, будь ласка, якщо винен Василь, якого тримають під вартою, тоді для чого шукати якийсь "позашляховик"? Щоб заспокоїти громадскість чи все-таки з"явились сумніви у винуватості хлопця? ДЯКУЮ.

Олександр Богомол Чи винен скаже суд, а всі інші версії також перевіряються.

Саша СвидаЦе правда що підозрюваного Василя відправляють на експертизу в психзаклад до Львова?

Олександр Богомол Так. Є висновок Тернопільської судово психіатричної експертизи з рекомендацією направити на повторну експертизу до Львова

Ivan LuchkaПане Олександр. Уважно перечитав всі коментарі та не знайшов відповіді на своє запитання. Воно буде наступного характеру: біля жертви був мобільний телефон не найдешевший (смартфон, судячи з фото). Хіба не можна через слідчі дії (і через GPS-навігацію, і через мобільного оператора) зі стовідсотковою точністю відповісти на наступні запитання:

- коли був вимкнений телефон і ким саме (чи з якої причини)?

- які пересування були у цього апарата (якщо потерпілу справді возили по окрузі - це ж можна дослідити)?

Олександр Богомол Ці матеріали у нас були першого дня і вони будуть дол учені до справи, коментувати не можу, але всі контакти та зв'язки і місце знаходження телефону встановлені.

Вишнівець вбивство Богомол
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Спорт
У Тернополі на критих кортах у парку Національного Відродження відбулись змагання Всеукраїнського рівня - "Кубок клубу "Masters T (вікенд-турнір)".  30 спортсменів з дев'яти міст Західної України віком від 10 до 12 років на трьох кортах змагались протягом двох днів 19 та 20 січня. Юні тенісисти з Тернополя, Львова, Хмельницького, Чернівців, Кам'янець-Подільського, з міста Рівне, Мамаївці, Івано-Франківська, Коломиї вперше зібрались на змагання такого рівня...
Пригоди
На перехресті вулиць Руська та Замкова  у Тернополі не розминулись два легкових авто. На цій ділянці утворились затори, рух транспорту частково ускладнений. Зараз на місці автопригоди працюють правоохоронці. За попередніми даними у ДТП травмованих не має. Деталі незабаром.
Суспільство
Пікети, бойкоти, судові процеси – навчальний заклад на Тернопільщині лихоманить уже рік. Затяжна війна батьків з директоркою єдиної в Почаєві школи закінчилася її звільненням, але жінка вважає, що її позбавили посади безпідставно. В суді вона вимагає поновлення на роботі і півмільйонної компенсації, а батьки школярів тепер, як на роботу, їздять пікетувати райсуд, ідеться в сюжеті ТСН. За великими плакатами подекуди не видно мам – вони перед кожним засіданн...
Суспільство
Відео, на якому відзняті центральні вулиці Тернополя в 1992 році, виклав у Facebook житель міста Віктор Мадрі. В ролику видно, яким мали вигляд в 90-х роках площа перед ОДА, Театральний майдан і бульвар Шевченка, а також інші вулиці центру. Детальніше дивіться у відео.
Кримінал
Зловмисник кілька разів милицею ударив по голові чоловіка, оскільки той своїми криками заважав спати. За скоєне затриманому загрожує до десяти років ув’язнення. Вчора близько 6-ї години ранку до чергової частини Солом’янського управління поліції від лікаря надійшло повідомлення про те, що у відділенні виявлено тіло пацієнта з ознаками насильницької смерті. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи Головного та районного управлінь поліції із су...
Суспільство
Для дітей з вадами слуху в Тернопільську обласну дитячу лікарню передали обладнання. Як інформують "Тернополяни", щорічна Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" у 2018 пройшла під гаслом "Почуй світ!". Кошти збирали для закупівлі обладнання дітям з вадами слуху. На отриману суму для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні закупили прилад для всебічної діагностики стану слуху. Зараз на обліку в області 478 дітей з порушенням слуху. Новий...
Пригоди
Черговий випадок змушує серйозно замислитися про безпеку поїздок у потягах "Укрзалізниці". Репутація поїздів як найбезпечнішого виду транспорту тепер викликає стійкі сумніви. Адже трагедію можна очікувати будь-якої миті. На своїй сторінці у мережі Фейсбук співвласник і співзасновник організації "Громадський контроль Укрзалізниці", депутат Фастова Віктор Гарвона повідомив про прикру ситуацію, в якій він опинився. У пасажирському поїзді, який курсує сполучен...
Екологія
Тернопільські поліцейські попереджають мешканців Тернопільщини про несприятливі погодні умови, які вимагають від водіїв особливої пильності за кермом. Прес-центр патрульної поліції повідомляє, що 21 січня на більшій частині території країни очікується сніг, на півдні та в Приазов'ї — з дощем, вночі в південних та центральних, вдень у східних областях подекуди значні опади, налипання мокрого снігу. Лише у Львівській, Волинській, Рівненській, а вдень і в пів...
Культура
Хвилюючі емоції, гордість і водночас невимовний сум викликає виставка 22-річного художника Олега Дробоцького, який представив у Ланівцях свої картини про оборону Донецького аеропорту. Як повідомляє "Думай", на майданчику виставки в Культурному центрі в Ланівцях також представлені документальні матеріали, передані Сергієм Гончаруком, учасником оборони Донецького аеропорту. Символічно Олег назвав свої роботи "Донецьк. Аеропорт", адже  20 січня вважається Дне...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!