• Головна
  • З вересня проїзд у маршрутках без картки тернополянина може коштувати 6 грн
11:42, 2 серпня 2017 р.

З вересня проїзд у маршрутках без картки тернополянина може коштувати 6 грн

З вересня проїзд у маршрутках без картки тернополянина може коштувати 6 грн

Проїзд у маршрутці без картки тернополянина буде 6 грн З 1 вересня проїзд у маршрутках буде 6 грн, у тролейбусах - 5 грн. Такий тариф діятиме для людей, які не мають"Соціальної карти тернополянина".

Всі інші платитимуть за теперішнім тарифом. Тобто 4 грн за муршрутку і 3 грн за тролейбус. Щоб отримати карту потрібно написати заяву, принести фото, довідку з місця прописки та заплатити 57 грн.Але отриматикарту зможуть не всі. Людям без тернопільської прописки пощастить менше.

- Зараз всім тернополянам потрібно обовʼязково звертатись в ЦНАП (Центр наданння андміністративних послуг - прим. ред), писати заявку, принести фото та довідку з тернопільською пропискою, - розповів 20 хвилин начальник управління транспорту, комунікацій та звʼязку Ігор Мединський. - Ці дані оброблять і видадуть картку тернополянина. Її вартість 57 гривень. З 1 вересня у громадському транспорті встановлятьдиференційований тариф. Тобто, тернополяни, які матимуть картки, платитимуть 4 грн в маршртуках та 3 грн у тролейбусах. Якщо картки немає, то за проїзд доведеться заплатити 6 грн готівкою у маршрутці та 5 грн у тролейбусі.

- Тариф підняли для приїжджих, туристів, які не сплачують податки в міський бюджет Тернополя, - каже пан Мединський. - І взагалі, діючі тарифи на проїзд у громадському транспортіє збитковими. Тому чужі мають платити реальний тариф, а тернополяни - платитимуть менше. Людина, яка живе та працює у Тернополі, але має прописку у іншому місті чи районі теж може отримати "Соціальну карту тернополянина".

- В такому випадку людині потрібно звернутись до свого міського чи сільськогоголови, що вона хоча мати картку тернополянина, - пояснює Ігор Мединський. - Він має звернутись з заявою на ім'я міського голови Тернополя - Сергія Надала, що його мешканці хочуть мати цю картку. Тоді ми продамо цю картку. Якщо тернополяни за картку повинні заплатити 57 грн, то для людей з іногородньою пропискою вартість буде значно дорожчою. Але конкретної ціни поки немає. Пенсіонери та пільговики"Соціальну картку тернополянину" отримають безкоштовно.

Натомість прес-служба міськради повідомила, що сьогодні у Тернополі тарифи на проїзд становлять 3 грн. у тролейбусах та 4 грн. – у маршрутках. На даний момент виконком міської ради не розглядав ні питання зміни тарифів, ні питання введення диференційованих тарифів.

Це означає, що інформація про зміну вартості проїзду у громадському транспорті міста з 1 вересня не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що у місті розпочинається виготовлення електронного квитка для проїзду у громадському транспорті «Картка тернополянина». Планується, що після впровадження електронної системи оплати за проїзд ті тернополяни, які використовуватимуть електронний квиток, платитимуть за проїзд менше. Проте яка буде різниця оплати за проїзд та коли будуть введені диференційовані тарифи - наразі невідомо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #проїзд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...