• Головна
  • Московський піп з Тернопільщини похвалився співпрацею з російськими окупантами та ФСБ
11:05, 5 серпня 2017 р.

Московський піп з Тернопільщини похвалився співпрацею з російськими окупантами та ФСБ

Московський піп з Тернопільщини похвалився співпрацею з російськими окупантами та ФСБ

30 липня в День Військово-Морського флоту Росії уродженець Тернопільщини, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Швець) благословив Чорноморський флот Російської Федерації, про що повідомляє офіційний сайт єпархії.

Крім митрополита Кримського і Сімферопольського Лазаря, в урочистостях взяли участь вище командування збройних сил Російської Федерації, глава окупаційного уряду Криму Сергій Аксьонов, представники влади анексованого півострова, а також священики московської церкви, котрі по благословенню владики Лазаря забезпечують духовною опікою військовослужбовців Російської Федерації в Криму.

А днем раніше наш земляк дав інший привід ним «пишатися» – підопічні архієрея московської церкви благословили на службу працівників одного з кримських підрозділів ФСБ Російської Федерації, пише ЗЗ.

Як відомо, митрополит Лазар (Швець) є уродженцем села Комарин Кременецького району, деякий час був насельником Свято-Духівського скита Почаївської Лаври, очолював Тернопільську єпархію УПЦ МП. Не зважаючи на співпрацю з окупаційною владою Криму, військовими структурами та спецслужбами Російської Федерації, владика Лазар залишається постійним членом священного синоду УПЦ МП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #піп #Московський_патріархат #окупанти

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...