• Головна
  • На Тернопіллі надрокористувач сплатить на користь громади майже 100 тис. грн втрат сільськогосподарського виробництва
11:29, 8 серпня 2017 р.

На Тернопіллі надрокористувач сплатить на користь громади майже 100 тис. грн втрат сільськогосподарського виробництва

На Тернопіллі надрокористувач сплатить на користь громади майже 100 тис. грн втрат сільськогосподарського виробництва

Набрало законної сили рішення господарського суду Тернопільської області, яким задоволено позовну заяву прокуратури в інтересах держави до малого приватного підприємства «Нутрія» про стягнення на користь місцевих бюджетів Тернопільської обласної ради та Мельнице - Подільської селищної територіальної громади майже 100 тис грн втрат сільськогосподарського виробництва.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Заходи щодо їх стягнення відповідні суб‘єкти владних повноважень не вживали ще з листопада 2014 року.

Вже після пред‘явлення позову відповідач добровільно сплатив на користь місцевих бюджетів 19 тис грн зазначених втрат.

Позовні вимоги щодо решти суми боргу задоволено, з боржника додатково стягнуть понад 77 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #надрокористувач #виробництво
Останні новини
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
Оголошення