• Головна
  • Як тернополянам отримати гроші за невикористані субсидії?
16:03, 9 серпня 2017 р.

Як тернополянам отримати гроші за невикористані субсидії?

Як тернополянам отримати гроші за невикористані субсидії?

З 1 травня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Відповідно до прийнятого Кабінетом Міністрів України рішення, громадяни, які за результатами опалювального сезону зекономили житлові субсидії на газ і електроенергію, повинні отримати грошову компенсацію.

Хто може отримати грошову компенсацію від держави?

Постанова уряду про монетизацію зекономленої суми субсидії на оплату газу та електроенергії не поширюється на тих, хто проживає у багатоквартирних будинках і має централізовану систему опалення, тобто йдеться лише про тих споживачів, у яких тільки індивідуальне опалення або в багатоквартирних будинках, або в індивідуальних будинках.

У відповідності до постанови уряду, домогосподарства, які заощадили 150 кіловатів електроенергії, якщо вона використовувалась для опалення, або 100 кубів газу, отримають грошову допомогу у розмірі до 700 гривень.

А саме, на виконання пункту 15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, департамент соціальної політики до 31 серпня 2017 року за списками підприємств-надавачів послуг, поверне частину невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового опалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу та 150 квт*г електричної енергії (в разі використання природного газу або електропостачання для індивідуального опалення).

Як отримати заощаджені кошти?

Для отримання коштів тернополянам необхіднодо 1 вересня подати заявув Управління праці й соціальної політики за адресою: м.Тернопіль, вул. Лисенка,8, каб.11, для мешканців Тернопільського району – у сільську (селищну) раду, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. Інформацію про наявність економіїкожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або звернутисьз відповідним запитом до постачальника газу.

Щоб отримати грошову допомогу потрібно мати відкритий рахунок у банку. Субсидіант може самостійно вибрати банківську установу, через яку проводяться виплати соціальних допомог та пенсій. Виплати також можуть бути здійснені готівкою через відділення “Укрпошти”.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

У Кабміні зазначили, щоце разова виплата для населення, яке зекономило на природному газі в опалювальному сезоні в 2016-2017 роках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #субсидія #гроші
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"Гроза, град і шквали до 15-20 м/с": прогноз на новий тиждень попереджає про дощ, негоду і потужний вітер
Оголошення