• Головна
  • Переваги оголошення про нерухомість на Оголоша
Реклама
16:30, 10 серпня 2017 р.

Переваги оголошення про нерухомість на Оголоша

Реклама

Оголоша - це один з найпопулярніших сервісів на території України для всіх бажаючих: відмінно заощадити, за короткий термін знайти потрібні та необхідні товари, а також послуги та інше за доступними та привабливими цінниками. Доска безкоштовних оголошень працює вже більше трьох років. За цей період команда модераторів зробила роботу з сайтом - максимально зручною і комфортною, кожен користувач оцінить не тільки яскравий дизайн, але й високий рівень функціонування.

  • Кількість фільтрів. На Оголоша у розділі «Нерухомість» налічується більше 10 різних фільтрів: розташування, ціна, стан, якість і т.д.
  • Тільки правдиві фотографії. Для безкоштовного оголошення потрібно завантажити 3 фотографії, які показують правдивий та актуальний стан товару або послуги. Таким чином, переглядаючи всі пропозиції з продажу та оренди нерухомості, Ви можете безпосередньо переглянути та проаналізувати вихідні дані.
  • Конкурентні ціни. На Оголоша існує дуже велика конкуренція серед ріелторів та агентств нерухомості, тому що оголошення розміщують дуже багато кожен день. Вслід за тим, щоб оголошення було актуальним та конкурентним, його робимо максимально вигідним для клієнта.

Сайт безкоштовних оголошень Оголоша - це відмінний спосіб пошуку нових клієнтів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...