• Головна
  • Відомий тернополянин Сергій Притула зробив різку заяву з приводу українського співака
19:56, 12 серпня 2017 р.

Відомий тернополянин Сергій Притула зробив різку заяву з приводу українського співака

Відомий тернополянин Сергій Притула зробив різку заяву з приводу українського співака

Відомий український ведучий висловив свою думку з приводу ситуації, що склалася.

Український ведучий Сергій Притула спілкувався зі співаком Іваном Дорном після його інтерв’ю російському видеоблогеру Юрію Дудю. Про це він розповів у програмі “Зе Інтерв’юер”, опублікованій на YouTube.

“Я не буду зараз взагалі нічого говорити, тому що будь-яке сказане мною слово може погано позначитися на двох учасників цієї віртуальної історії. Свого часу я сказав, що вважав за потрібне, потім Іван сказав, що вважав за потрібне. А потім Іван сказав те, що не було потрібним. А навіщо він це сказав – питання до нього. Мені здається, людина трохи заплуталася. Принаймні він мені так говорив”, – сказав Притула.

За його словами, він може знайти спільну мову з людьми, які “катастрофічно на різних полюсах”.

“З-за моїх відносин з цими людьми мене що з одного флангу, що з іншого вважають дуже нехорошою людиною. Тобто я колись заступився за Дорна, Дорн наговорив зайвого – мені там так… Дві з половиною або три доби мені в лічку і в коменти приходили просто тонни повідомлень від людей, який я мудак. А потім ми йдемо з Олегом Скрипкою у відділ кардіології і приносимо чек на 200 тис. грн. Через пару днів Олег наговорив про “мовне гетто”, і мені вже з того флангу пишуть, який я мудак. А я сиджу і не розумію нічого”, – сказав ведучий.

Притула заявив про бажання об’єднувати навколо себе людей.

“Ну, по-перше, я не мудак. Це головне, що я повинен донести людям. По-друге. пацани, ну я не можу… Ви всі такі розумні і красиві, що я не можу розірватися між вами. Я спробую жити своїм життям, мати свої погляди і робити так, щоб навколо мене люди об’єднувалися, а не ставати причиною якогось пошуку “зради”, – розповів він.

В інтерв’ю російському видеоблогеру Юрію Дудю у квітні Дорн відхрестився від допомоги воїнам АТО і сказав, що йому “подобається” вважати росіян і українців братами. Він також заявляв, що конфлікт на Донбасі – “сварка”, і зізнався, що одягнув футболку з тризубом у 2014 році, “щоб з приводу костюма ніхто не смердів”.

Заява музиканта викликало великий резонанс в Україні. Міністр культури Євген Нищук назвав його “неприпустимим і неприйнятним”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Притула #Дорн #заява

Коментарі

Оголошення
live comments feed...