• Головна
  • Мешканець Тернопільщини помер у рейсовому автобусі
11:02, 15 серпня 2017 р.

Мешканець Тернопільщини помер у рейсовому автобусі

Мешканець Тернопільщини помер у рейсовому автобусі

Чоловік помер перебуваючи у салоні рейсового автобуса на станції у місті Хмельницькому.

Про це зазначають у прес-службі обласної поліції.

За словами правоохоронців, поблизу автостанції номер 5, що розташована на вулиці Кам’янецька, безпосередньо в автобусі «Фольксваген ЛТ» помер житель села Гади́нківці, що на Гусятинщині. Із-за яких причин помер чоловік наразі невідомо. Усі деталі інциденту з'ясовуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #смерть #автобус
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
Оголошення