• Головна
  • Тернополянка сама допомогла перевести понад вісім тисяч гривень шахраям
13:54, 22 серпня 2017 р.

Тернополянка сама допомогла перевести понад вісім тисяч гривень шахраям

Тернополянка сама допомогла перевести понад вісім тисяч гривень шахраям

І знову потерпіла від довіри невідомим чергова краяна. 40-річна жителька Борщівського району сама допомогла перевести понад вісім тисяч гривень шахраям.

Потерпіла повірила у дзвінок від працівника банку та його байку про спробу зняти кошти з її рахунку. Шахрай повідомив що картку тимчасово заблоковано туму необхідно змінити усі захисні дані.  За умілими підказками афериста жінка сама того не відаючи перевела гроші на чужий рахунок. Про втрату грошей її проінформувало смс-повідомлення – 8750 гривень зникли з картки. Жертва шахрайства кинулася телефонувати в поліцію.

Вберегти кошти можна, варто лише перестати вірити незнайомим людям та телефонним дзвінкам. Щодо шахрайств з катками, тут правило одне – банківські працівники не телефонують до клієнтів аби здійснити будь-які телефонні операції по телефону. В крайньому випадку вас можуть попрости самостійно заблокувати картку, та прийти до відділення банку для подальших дій. Тому ні в якому разі не змінюйте в телефонному режим паролі, чи ще гірше не йдіть до найближчого терміналу аби допомогти перевести чи отримати готівку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #шахраї #довіра

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...