
15:03, 28 серпня 2017 р.
Тернополяни пропонують створити новий тролейбусний маршрут

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.
"Зараз йде будівництво нової контактної лінії для тролейбусного маршруту від 6 магазину до перехрестя вул. Бродівська та Лук’яновича.
Вулиця Лук’яновича має прямий вихід на вул. Промислова майже до кінцевої маршруту №7 що коло Епіцентру. Пропоную об’єднати ці два маршрути і запустити рух тролейбусів на постійній основі. Такий маршрут буде зручний для багатьох: люди зможуть добиратись від Бродівської до Універсаму чи Київської без пересадок або з Дружби до Епіцентру. Їздити від Епіцентру до Арс Кераміки, або з 15 Квітня до Арс.
Дорожнє полотно по вул. Лук’яновича в досить пристойному стані. Проблемним є кусок дороги по вул. Промисловій на ділянці до 300 м, але і по такій дорозі їздять тролейбуси маршруту №7", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
08:06, 19 травня
11:39, 16 травня
24
11:38, 16 травня
37
12:28, Вчора
6
13:39, 21 травня
1
live comments feed...
Коментарі