
20:00, 7 серпня 2012 р.
Всього одне штрафне очко залишило тернополянку без бронзової медалі на олімпіаді в Лондоні
Сьогодні на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні жінки розіграли комплект медалей в парусному спорті в класі RS-X (віндсерфінг).
Тернополянка Ольга Масливець посіла четверте місце, завершивши фінальний заплив на другому місці. Зазначимо, що за підсумками попередніх десяти гонок Масливець не могла претендувати на золоті медалі, пробившись до фіналу з шостої позиції. В результаті вона набрала 48 штрафних очок, всього на одне більше, ніж у бронзової призерки з Польщі.
Виграла змагання представниця Іспанії Марина Нейра Алабау. Срібні медалі отримала спортсменка з Фінляндії Ттулі Петая. Бронзові медалі дісталися спортсменці польської Софії Клепачке-Ноцетті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:55, 13 травня
12:46, 4 травня
11:55, 12 травня
live comments feed...
Коментарі