Під час екскурсій в тернопільські підземелля будуть застосовувати віртуальну реальність

Під час екскурсій в тернопільські підземелля будуть застосовувати віртуальну реальність

Близько тисячі людей відвідали екскурсії підземеллями Тернопільського замку та Катедри. Немало людей побували на вежі Архикатедрального собору. Побачити давній Тернопіль охочих багато, тому в перспективі – відкрити тунелі.

ГО «City Project» разом з туристично-інформаційним центром Тернополя сподіваються, що розкопки у місті проводитимуться надалі. А екскурсії стануть цікавішими.

– Зараз для спуску в підземелля доступні замок та Катедра. Сумно те, що вони не виходять за периметр будівлі. Ми, власне, хочемо сполучили Катедру із замком або Катедру із Надставною церквою. Згідно з усіма даними це можливо. Буде круто, якщо людина спуститься в одному місці, а вийде в іншому, – розповідає Добі голова ГО «City Project» Андрій Кір.

У планах розміщувати у підземеллях музейні експонати, застосовувати сучасні інформаційні технології, зокрема, віртуальну реальність.

Зараз проводяться роботи у Катедральному соборі, для підняття на дзвіницю, щоб водити екскурсійні групи. Після Покрови здійснюватимуть регулярні екскурсії для всіх охочих. 

Тернопіль екскурсії підземелля Катедра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі