Мамою чужих дітей, яких забрали у циганки в Тернополі, виявилась інша циганка

Мамою чужих дітей, яких забрали у циганки в Тернополі, виявилась інша циганка  , Наталія Наконечна

Минулого тижня патрульні виявили у ромки двох чужих дітей. Тоді їх забрали у лікарню, де вони мали б лежати упродовж 21 дня. Але в той же день за ними прийшла їхня мама.

Про те, що біля людей ромської національності є білявий хлопчик, 27 вересня у патрульну поліцію повідомили тернополяни. На місці патрульні знайшли жінку - циганку з двома дітьми - білявимхлопчикомвіком трьох років та хлопчикомромської національності, яка не могла пояснити звідки вони в неї. - Вона спершу казала, що дітей на неї знайома залишила. Очевидно було, що нервувала і плуталася в поясненнях, – повідомляли патрульні. Діти були неохайні і недоглянуті. Після того, як дітей передали працівнику відділу ювенальної превенції, їх відвезли до лікарні, пише "20 хвилин".

За попередньою інформацію діти мали лежати у лікарні протягом 21-ого дня. Якщо за цей період їхні батьки не знайшлись б, тоїх передали бдо притулку. У обласній дитячій клінічній лікарні повідомили, що дітей того ж дня забрала їхня мама - циганка. - З дітками все добре, - повідомила заступник головного лікаря Алла Філюк. - За ними прийшла мама у той же день.Чи це та сама жінка, у якої їх забрали - ми не знаємо. Жінка мала при собі документи і забрала дітейв присутності поліції.

Тернопіль цигани діти поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі