Неповнолітні школярі у Тернополі через злодіїв втрачають свої гаджети

Неповнолітні школярі у Тернополі через злодіїв втрачають свої гаджети, Антоніна Сімаченко

Працівники поліції краю продовжують документувати заяви про крадіжки засобів мобільного зв’язку у дітей. Неповнолітні школярі втрачають гаджети найчастіше, а до цього призводить їх безпечність.

Залишила на парті свою мобілку без нагляду 13-річна тернополянка. Результат – заява батьків в поліцію та сльози школярки через втрачений телефон.

Втратив мобільний і семикласник з Кременця. Хлопець теж залиши мобільний в класі ліцею, де навчається, а повернувшись, зрозумів що став жертвою мобільного злодія.

За обома фактами тривають кримінальні провадження, а поліцейські нагадують батькам: якщо вже вирішили придбати своїм чадам дороговартісні телефони, навчіть їх надійно зберігати своє майно.

Скористайтеся простими порадами, які допоможуть неповнолітнім та не тільки зберегти мобільний телефон:

-наголошуйте дітям  не класти мобільний телефон у зовнішні кишені одягу;

- ні в якому разі не слід давати у руки незнайомцям свій телефон, навіть якщо той представляється поліцейським та має терміново передзвонити. Поясніть діткам, що саме так найчастіше їх обманюють шахраї, а справжні працівники поліції не будуть просити допомоги у дітей;

- у громадському транспорті краще тримати телефон у внутрішній кишені верхнього одягу, а не в рюкзаку;

- пильно стежте за своїми речами, прямуючи вулицею, не потрібно демонстративно розмахувати ними, слухати музичний плеєр в навушниках тримаючи телефон в руках адже це найлегший спосіб для злочинця скористатися моментом та вирвати його в дитини з рук;

- не залишайте речі без нагляду на тривалий час у шкільних класах, столовій, роздягальні.

Повідомляючи поліції про крадіжку мобільного телефону, вказуйте детально та правдиво обставини, під час яких сталася подія.

Тернопіль школярі крадіжка телефон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі