У Тернополі борців хочуть переселити з замку в новозбудований спорткомплекс

У Тернополі борців хочуть переселити з замку в новозбудований спорткомплекс, Григорій Андрощук

У Тернополі планують збудувати сучасний мультиспортивний комплекс з трибунами та паркінгом, в якому прийматимуть чемпіонати міжнародного рівня не тільки з греко-римської боротьби, а й інших видів спорту.

Дитячо-юнацьку спортивну школу греко-римської боротьби, яка багато років знаходиться у приміщенні замку, планують виселити. Проте біда в тім, що альтернативного приміщення для спортивної школи у Тернополі нема. Наразі міська рада планує будівництвоспортивного комплексу, однак підходящого місця для нього поки не знайшли.

- Для нас важливо зберегти спортивну школугреко-римської боротьби, і вонине можуть приймати чемпіонати, оскільки вони займаються в замку, - розповів 20 хвилин заступник міського голови Леонід Бицюра. -Ми домовилися з федерацією греко-римської боротьби, що поки в них не буде повноцінного спортивного комплексу, ніхто їх виселяти не буде.Ми перебрали всі можливі варіанти реконструкції восьми існуючих об'єктів,думали навіть добудову ще одного поверху в ДЮСШ на Острозького, однак жоден варіант не підійшов.Наразі розглядаємо кілька варіантів, де його можна збудувати з нуля.Оскільки це буде об'єкт міжнародного рівня, він має відповідати чималій кількості вимог, а такожмає бути велика площа під парковку. Це масштабний проект, на реалізацію якого піде не один рік.

Паралельно запланована реконструкція Тернопільського замку і відновлення його як культурної пам'ятки, в якому створять музей, відкриютьпостійно діючу експозицію робітхудожника Івана Марчука, проводитимуть екскурсії.

Проект -дороговартісний, тому в міській раді сподіваються не стільки на міський бюджет, скільки на гранти та інвестиції.

замок боротьба комплекс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі