В підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя (фото)

В підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя, Антоніна Сімаченко

Катедральному соборі непорочного зачаття Пресвятої Богородиці наводять лад та очищують вентиляцію в підземеллях, аби в подальшому проводили там регулярні екскурсії.

– Є підземний вхід в центрі храму, але він незручний, – розповів “20 хвилин” отець Орест. – По-перше, тут дуже крутий спуск і людям пенсійного віку і дітям важко туди спускатися. По-друге, це не дуже добре кожного разу піднімати важкий люк в центрі храму, поки люди моляться. Тому ми хочемо зробити менш помітний вхід в підземелля зліва храму, в підвалі, принаймні розглядаємо таку можливість. Наразі приводимо підземелля до ладу, вичищаємо від сміття,  вирівнюємо підлогу.

Зокрема, в підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя. Окрім цього, на весну 2018 року запланована масштабна реконтрукція веж Катедри.

В підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя (фото), фото-1 В підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя (фото), фото-2 В підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя (фото), фото-3 В підземеллі Катедри планують створити Музей сакрального Тернополя (фото), фото-4
Тернопіль Катедра підземелля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі