ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, Ірина Герман

Приводити своє тіло в форму потрібно не лише напередодні літньої відпустки. Піклування про себе протягом року - це запорука міцного здоров'я та гарного емоційного стану. Осінь - чудова нагода почати займатись чимось новим. Комплекс вправ та тренувань, збалансований раціон харчування, що будуть підібрані професіоналами індивідуально для кожного у тренажерних залах та фітнес-центрах Тернополя, допоможуть швидко досягнути помітних результатів та значно покращити самопочуття.

Ми підготували для вас найкращі пропозиції від популярних в Тернополі фітнес-центрів та тренажерних залів. Вам залишається лише обрати!

BASEMENT GYM - тренажерний клуб нового покоління

До нас приходять стати досконалими, розслабитись і насолодитись, поринувши у нашу атмосферу. Ми знаходимось у самому серці міста - буквально за 5 хвилин ходи від центру Тернополя. Дбаючи про комфорт для наших відвідувачів, ми забезпечуємо їх парковкою, яка гарантує наявність вільних місць і безпеку автомобіля. До послуг наших гостей широкий вибір тренажерів і ми постійно розвиваємося, щоб пропонувати нашим клієнтам тільки найкраще. Наявність солярію у нашому тренажерному клубі допоможе вам стати володарем засмаглого тіла у будь-яку пору року. Завдяки сертифікованому тренерському складу, нашим гостям завжди комфортно та безпечно. Під чуйним керівництвом своїх наставників вони досягають поставлених цілей у найкоротший термін. Чистота і комфортабельність відіграє дуже важливу роль в сфері спорту. Тренажерний клуб "BASEMENT GYM" оснащений потужною вентиляційною системою. Влітку у нас прохолодно, а взимку - в залі температура вашого комфорту. Тому тренуватись завжди приємно. Ми також подбали про ваші речі в роздягальнях - в нас завжди чисто, прибрано і охайно, а ваші особисті речі надійно захищені. Найголовніше у нас - це атмосфера задоволення. Тому від вас залежить лише розуміння причин, навіщо ви хочете відвідувати тренажерний клуб: необхідно скинути зайві кілограми, хочеться стати володарем ідеальної фігури або просто привести м'язи в тонус, є потреба збільшити рухову активність або потрібно пройти реабілітацію після травми, а може ви готуєтесь до вагітності або відновлюєтесь після пологів. У тренажерному клубі BASEMENT GYM ми допоможемо реалізувати будь-які ваші потреби.

Адреса: м.Тернопіль, вул.Новий Світ, 2

Тел.: +380976606009

http://basement-gym.te.ua/

Ми в соцмережах: Facebook та Instagram

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-1 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-2 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-3 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-4 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-5 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-6 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-7

Тренажерний зал "EGO Gym"

Якщо Вам важко почати самому піклуватися про своє здоров'я та зовнішній вигляд, зверніться до фахівців з "EGO Gym". Вам допоможуть досвідчені інструктори нашого тренажерного залу і ви зможете отримати методичну допомогу, а також консультації щодо організації саме ваших фізкультурно-оздоровчих занять.

Наш тренажерний зал оснащений сучасним професійним обладнанням фірми InterAtletika, кардіотренажерами фірми NordicTrack. Ці тренажери добре відомі усім любителям спорту завдяки своїй надійності, ергономічністі, комфортності і безпечності занять для людей з різним рівнем фізичної підготовки.

У тренажерному залі "EGO Gym", який розташований в центрі Тернополя, діє система місячних абонементів. Ваші заняття не згорають, якщо з будь-якої причини ви не змогли прийти. І в разі індивідуальних тренувань і при заняттях у міні-групах, ви обираєте будь-який зручний для вас час.

Особливістю тренажерного залу "EGO Gym" є те, що серед наших тренерів абослютно всі є майстрами спорту та діючими спортсменами, зокрема, Солтисяк Марія - шестиразова рекордсменка світу та Європи.

Крім того, саме наш тренажерний зал пропонує єдину в світі online-програму "ZalAdmin", де наш відвідувач зможе мати персональну сторінку клієнта із власними даними, що постійно оновлюються - на основі замірів, які роблять наші тренери, визначаються різноманітні коефіцієнти (в т.ч. коефіцієнт жиру в організмі та чи не перевищує він допустиму норму), що дозволяють тренерам розробити для вас індивідуальну програму та раціон харчування, виходячи із отриманих даних. Цього Вам не зможе запропонувати жоден тренажерний зал в Тернополі.

Працюючи з тренером, ви отримуєте:

 • контроль замірів (% жиру та м'язів, ІМТ)
 • контроль та фіксацію динаміки результату;
 • контроль та фіксацію корекції фігури;
 • індивідуальний підбір програми;
 • контроль роботи з програмою;
 • індивідуальний підбір харчування;
 • контроль виконання вправ;
 • контроль підбору ваги снарядів;
 • повну інформативну підтримку по питаннях тренувального процесу та досягнення результату;
 • повний аналіз досягнутих результатів та планування подальшої співпраці.

Крім того, всі баючі зможуть пройти online "Школу спорту "EGO Gym", де є курси для підвищення кваліфікації діючих тренерів та навчальний курс для клієнтів, які самостійно хочуть розібратися у всіх тонкощах тренувань та навчитися підбирати собі навантаження та тренування.

Ще однією дуже важливою особливістю нашого тренажерного залу є робота з клієнтами, у яких є серйозні проблеми із здоров'ям (цукровий діабет, травми, грижі, хвороби серцево-судинної системи тощо). Для них тренер-реабілітолог розробляє індивідуальну програму, яка враховує особливості їхніх проблем та забезпечуємо належний контроль.

Для жінок, які готуються стати мамами, пропонуємо підготовку їхнього тіла до вагітності, врегулювання гормонального дисбалансу в організмі та розробляємо комплекс занять для вагітних, за якими вони зможуть займатися аж до 32 тижня вагітності. Завдяки цим тренуванням, під час вагітності жінка не набирає жодного зайвого кілограма, окрім ваги плоду та вод, а після пологів одразу ж повертається до попередньої чудової форми.

Приходьте в наш зал та займайтесь собою!

м. Тернопіль, Гоголя, 5, 2 поверх

+380(98)772-28-22

http://egogym.com.ua

Ми у Facebook та Instagram

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-8 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-9 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-10 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-11 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-12 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-13 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-14 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-15 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-16 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-17 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-18

Спортклуб "POBER GYM"

Прагнучи відповідати всім високим вимогам, які пред’являються до сучасних тренажерних залів в Тернополі, ми оснастили наш спортклуб новітнім спортивним обладнанням та створили унікальну в своєму роді атмосферу дружелюбності. Наша команда професійних тренерів по бодібілдінгу, пауверліфтінгу, фітнесу та аеробіці завжди проконсультує, створить індивідуальну і не шаблонну програму занять, проведе консультації по харчуванню, та буде усіляко підтримувати Вас в переломні моменти. Адже чемпіони України, Європи та Світу як ніхто знають усі тонкощі побудови красивого та здорового тіла.

Кожен день в клубі "Pober Gym" ви можете відвідувати :

 • тренажерний зал;
 • кардіо-зону;
 • фітнес-заняття;
 • пілатес;
 • табату;
 • тай-бо фітнес;
 • аеробіку усіх видів.

Також клуб "Pober Gym" додатково пропонує наступні послуги:

 • персональні тренування з Дарією Побер - з питань персональних тренувань звертайтеся за телефоном : +38 (067) 675 75 85;
 • заняття з особистим тренером;
 • функціональний тренінг;
 • корпоративний фітнес.

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС !

Спортклуб "Pober Gym" працює кожного дня з 10:00 до 22:00.

м.Тернопіль, бульвар Данила Галицького, 2

+38 (0352) 51-48-90

+38 (067) 350 51 56

pobergym.com.ua

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-19 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-20 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-21 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-22 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-23 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-24 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-25 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-26 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-27 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-28 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-29 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-30

Фітнес-клуб "ENERGY"

Фітнес Клуб "ENERGY" один із перших клубів нашого міста.

Ми працюємо з такими оригінальними фітнес напрямками як:

 • табата;
 • функціональний фітнес;
 • джампінг;
 • флай йога;
 • професійна йога.

В нашому клубі є унікальні заняття для вагітних, підготовка до щасливих пологів.

Також тренажерний зал, як ий приємно вражає всіх клієнтів : індивідульним підходом, унікальними фітнес програмами, драйвовою музикою та програми харчування.

Запрошуємо долучатися до наших груп та фітнес класів!

Запис проводиться за номером: +38 (097) 720 59 01

м.Тернопіль, вул. Лесі Українки, 4 (ресторан «Рандеву») 

Ми у Facebook

www.energyter.com

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-31 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-32 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-33 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-34 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-35 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-36 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-37 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-38 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-39 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-40

Фітнес-клуб "Mega Gym"

"Mega Gym" - це сучасний тренажерний зал, спеціально орієнтований на роботу з молодими та енергійними людьми.У нас ви зможете максимально ефективно скорегувати своє тіло і отримати задоволення від тренувань. Крім того, в нашому клубі ви можете отримати консультації по дієтологіі та придбати спеціальне спортивне харчування. У просторому залі вас чекають кардіотренажери: бігові доріжки, велотренажери, орбітреки. Силова лінія представлена повним комплектом вантажно-блокових тренажерів і тренажерів з вільним вагою. Присутній гантельний ряд з вагою від 1 до 60 кг. Наявність різноманітних тренажерів дозволяє опрацювати всі м'язові групи не тільки професіоналам, але і початківцям. Завдяки сучасній системі кондиціонування Ви зможете займатися в комфортних умовах. Виконуючи вправи на кардіотренажерах, Ви не будете нудьгувати, переглядаючи свої улюблені програми на моніторах. Досвідчені комунікабельні інструктори познайомлять Вас з обладнанням, розроблять індивідуальну програму тренувань, дадуть поради для визначення оптимального спортивного режиму та поліпшать ваш настрій.

Наша команда складається виключно з професіоналів своєї справи та людей, які знають як зробити для Вас процес оздоровлення максимально корисним, цікавим та безпечним. Люди, які віддали спорту більшу частину свого життя і з тим самим азартом займаються ним до цього часу. Тренуйтеся заради здоров'я, отримуйте задоволення і пишаєтеся собою!

м.Тернопіль, провулок Цегельний, 7 (біля ресторану "День і Ніч")

+38 (067) 13 100 13

www.mega-gym.info

Ми у Facebook

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-41 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-42 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-43 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-44 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-45 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-46 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-47 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-48 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-49

Спортивно-танцювальний клуб "Fitness House"

Спортивно-танцювальний клуб "Fitness House" - це клуб, у якому панує дружня атмосфера та працюють висококваліфіковані тренери

Сесійні програми по схудненню

Персональні класи з найкращими, досвідченими інструкторами.

Великий спектр тренувань для дорослих та дітей: фітнес з використанням різноманітного обладнання, зумба-фітнес (танцювальна фітнес програма), killat (антицелюлітна програма), турбо (жироспалююча програма), табата, ушу, самооборона для дівчат,степ аеробіка, силові класи, йога, пілатес, каланетика, корекція постави, аеробна гімнастика, східні та бальні танці. А для тих, хто хоче оволодіти тренерською майстерністю у клубі проводиться навчання інструкторів.

Також у клубі працює дієтолог, який допоможе підібрати правильний раціон харчування.

А у Релакс кімнаті ви зможете перевтілитися, відвідавши процедуру по Фітобочці (мокра парна на основі 40 трав), різні обгортування та масажі.

Заняття у клубі дозволять по-новому оцінити можливості вашого тіла та його потреби. Головна мета кожного заняття – відчути радість від рухів, вправ та звільнитись від негативних думок, змінити ритм життя на такий, який дозволить кожному ефективно працювати та відпочивати. Це допоможе позбавитись багатьох комплексів та упереджень як щодо себе, так і оточення, підвищить самооцінку та додасть впевненості у власних силах.

Кожне заняття – це море позитивного настрою, адже це не лише спілкування з друзями та новий досвід, під час фізичного навантаження в організмі виділяються особливі речовини – ендорфіни (гормони щастя) та серотонін (природній обезболювач)

Правильно обрана програма занять та дотримання правил здорового харчування, позитивно вплине на здоров’я, допоможе позбавитись багатьох хронічних захворювань, підвищить імунітет. Людей, що займаються спортом чи танцями, розпізнати легко – у них красива фігура, правильна постава, чіткі розмірені рухи, а у спілкуванні відчувається впевненість в собі

Заняття у "Fitness House" – це нові знайомства та враження, адже фітнес, танці, йога об’єднують активних людей, що турбуються про свою зовнішність та здоров’я.

В нашому центрі є все для того, щоб ви отримали бажаний результат: чудовий настрій, відмінне здоров'я та красиву фігуру.

Керівник - Король Оксана Іванівна.

м.Тернопіль, вул. Стуса, 9 (за магазином "Фуршет"), 3-й поверх.

м.Тернопіль,вул. Пирогова, 2А (над "Chicken Hut"), 3-й поверх.

Тел.: +38 (0352) 42-30-20, +38 (097) 351 36 77.

fitness-house.com.ua

ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-50 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-51 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-52 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-53 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-54 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-55 ТОП найкращих: фітнес-центри і тренажерні зали Тернополя, фото-56
тренажерний_зал фітнес-центр тренажерні_зали_Тернополя спорт тренажери вправи раціон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі