Від гріха подалі: концерт Сергій Бабкіна у Тернополі відмінили

Від гріха подалі: концерт Сергій Бабкіна у Тернополі відмінили, Григорій Андрощук

Раніше ми повідомляли, що концерт відомого українського виконавця, учасника гурту “5nizza”, тренера теле-шоу “Голос країни” у Тернополі перенесли на понеділок , 9 жовтня.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці виконавця в Facebook: Тернопіль і Хмельницький, важливий апдейт. Концерти в ваших містах перенесенi на один день (9 жовтня – Тернопіль, 23 жовтня – Хмельницький), а у Тернополі ми замiнили i майданчик, на бiльш зручний. Всі квитки, куплені на ці концерти раніше – дійсні.

Проте, як стало відомо 0352.ua з власних джерел, виступ Сергія Бабкіна у Тернополі скасували взагалі. Його нещодавній концерт у Рівному активісти таки зірвали. Не відбувся 7 жовтня і концерт у Львові, де представники Львівської міської організації Добровольчого руху ОУН та інших патріотичних організацій заблокували головний та бокові входи в клуб Malevich, де мав відбутися концерт, та вигукували патріотичні гасла. Відвідувачі концерту намагалися перекричати гасла протестувальників, співаючи пісні Бабкіна. Час від часу вони пробували прорватися всередину клубу, через що відбулося кілька сутичок.

Про наміри зривати концерт Бабкіна у Тернополі заявила і низка місцевих громадських організацій: НВР «Правий сектор», ВМГО «Сокіл», ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» та «Національний корпус».

Концерти зривають через те, що Сергій Бабкін виступав у Росії вже після анексії Криму та початку бойових дій на сході України.

Бабкін концерт скасували
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі