Молодь пропонує реконструювати Козацький острів в парку Топільче

Молодь пропонує реконструювати Козацький острів в парку Топільче, Антоніна Сімаченко

Представники ГО “City Code” мають ідею, як реконструювати Козацький острів в парку Топільче.

Сьогодні острівець не в найкращому стані: дерев’яні вежі та містки в аварійному стані,  погане освітлення, відсутні доріжки, що унеможливлює прогулянки в дощову пору.

Організатори проекту мають на меті облаштувати дренажну систему та армувати газони. Також активісти пропонують створити кілька пішохідних доріжок, а в центрі острівця поставити подіум для ватри.

Це місце, згідно задуму, має бути припіднятий на 20-30 см над землею, діаметром два-три метри із водовідводом.  Коли полум’я не потрібне, місце можна накривати дерев’яним настилом та використовувати наче невеличку сцену.

Крім цього представники ГО пропонують робити ліхтарі біля доріжок та прожектори на вежах для освітлення Козацького острівка під час масових подій. 

Чи не кожна споруда на острівку має бути відремонтована. При цьому, варто зберегти загальний стиль і відреконструювати причал для заходів на воді.

ГО “City Code” також пропонує варіант створення маленької трибуни на острівку та відновити прокат катамаранів. Кошти на втілення ідеї можна буде отримати із Громадського бюджету, якщо тернополяни проголосують за цей проект.

Тернопіль острів реконструкція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі