• Головна
  • У Тернополі діти, які не отримали жодної вакцини від кору, продовжують відвідувати навчальні заклади
14:31, 12 жовтня 2017 р.

У Тернополі діти, які не отримали жодної вакцини від кору, продовжують відвідувати навчальні заклади

У Тернополі діти, які не отримали жодної вакцини від кору, продовжують відвідувати навчальні заклади

Попри спалах епідемії кору в місті, діти, які не отримали жодної вакцини від цієї хвороби, продовжують відвідувати навчальні заклади. Аби обійти так звану “заборону”, батьки пишуть відмови на щелення, мовляв, вакцинація дитині протипоказана.

- Така заборона справді передбачена ст. 15 Закону України "Про захист від інфекційних хвороб", коментує юрист Тетяна Семусь. Однак парадокс, заборна суперечить решті законів України. Зокрема ст. 43 Конституції України, ст. 3 Закону “Про освіту” та ст. 12 Закону “Про захист населення від інфекційних хвороб”.  

Батьки дітей, які не мають щеплення, повинні спілкуватися з керівниками навчальних закладів і домагатися недопущення порушення права дітей на освіту, наголошує юрист.

Загалом, ситуація як у школах так і садочках міста однакова. Зокрема, після того як у місті було оголошено епідемію кору, багато батьків зробили щеплення від цієї хвороби, кажуть керівники місцевих шкіл та садочків.

Однак, попри так звану “заборону” у навчальних закладах сьогодні всетаки навчається більшість тих, хто не робив щеплень. Освітяни кажуть, що батьки таких дітей просто написали відмову про щеплення, мовляв дитині протипоказана ця вакцина, і їхні діти продовжують навчатися.  

Нагадаємо, що з 10 жовтня у Тернополі дітей, які не отримали жодної вакцинації проти кору, мали не допускати відвідувати садки та школи. Період спалаху визначили протягом 21 дня від останнього зафіксованого випадку захворювання на кір, пише 20хвилин. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міськраді, яка визначила, що епідситуація із захворюваності на кір у Тернополі є неблагополучною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школа #діти #кір
Оголошення
live comments feed...