
10:04, 22 жовтня 2017 р.
У Тернополі п'яний водій намагався з'їхати на "БМВ" по сходах (фото)

"Срібний бумер, срібний бумер під вікном катається..." А точніше, на сходах, під вікном.
Учора вночі нетверезий водій автівки спробував з'їхати на своїй автівці по сходах біля піцерії на Дружбі".
Коли на місце прибули патрульні, він розповів, що в нього викрали машину, а він знайшов її по GPS,- повідомляє в соцмережі Корисна газета. Щоправда не встиг зачекінитись, тому це робимо ми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
ТОП новини
Оголошення
11:24, 2 червня
11:24, 2 червня
13:34, 28 травня
10:56, 23 травня
11:24, 2 червня