Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами (фото)

Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами, Дмитро Бондаренко

Одразу три громадських туалети в різних мікрорайонах міста хочуть облаштувати автори відповідного проекту із URBAN.te.ua.

Проект вони подали на голосування в рамках громадського бюджету.

"Встановлення міського туалету в єдиному дизайні в різних районах міста дасть змогу легко його ідентифікувати. Пропонується встановити в 3 локація: центр – на вул. В. Чорновола, м-н східний – проспект Данила Галицького, м-н дружба – майдан Перемоги (детальніше в графічних матеріалах). Запропоновано типовий туалет з такими приміщеннями: універсальна кабінка для мало мобільних груп населення та з пеленальним столиком для немовлят, жіноча кабінка, чоловіча кабінка та технічне приміщення. Забезпечено підігрів приміщення в холодний час року та примусова вентиляція для комфортного перебування в ньому. Всі сантехнічні прилади антивандальні, виготовлені з нержавіючої сталі, поверхні виконані з матеріалів, які відрізняються підвищеною зносостійкістю та легко миються", - описують свій проект автори.

Проголосувати за проект можна за посиланням.

Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами (фото), фото-1 Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами (фото), фото-2 Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами (фото), фото-3 Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами (фото), фото-4 Тернополянам пропонують нарешті вирішити проблему із громадськими туалетами (фото), фото-5
бюджет туалет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі