Перед сьогоднішніми виборами на Тернопільщині виявили ряд порушень

Перед сьогоднішніми виборами на Тернопільщині виявили ряд порушень, Наталія Наконечна

Як ми повідомляли, 29 жовтня у чотирьох об’єднаних територіальних громадах Тернопільщини відбуваються вибори.

Попередньо представники громадянської мережі «ОПОРА» виявили чимало порушень у формуванні виборчих округів, а також в агітаційній кампанії деяких кандидатів.

Загалом у виборах до ОТГ бере участь 16 політичних партій. У трьох громадах: Хоростківській, Лановецькій та Зборівській вибори відбуваються за пропорційною системою з відкритими списками. У Саранчуківській громаді вибори проходять за мажоритарною системою відносної більшості.

«Нашими спостерігачами було виявлено, що у Зборівській, Лановецькій та Хоростківській ОТГ розміщувалися агітаційні матеріали без зазначення вихідних даних, а також вони були в непризначених для цього місцях, зокрема на електроопорах, на приміщеннях сільських рад. Зокрема ми виявили такі випадки у Зборівській та Хоростківській ОТГ. А Зборівська та Хоростківська громади із запізненням отримали бюлетені», – відзначила координатора громадського спостереження за виборами в Тернопільській області Громадянської мережі «Опора» Ольга Галушка.

Щодо кількості виборців, то вони суттєво різняться в об’єднаних територіальних громадах. За інформацією відділу адміністрування державного реєстру виборців, у Саранчуківській громаді нараховують 2139 виборців, у Хоростківській – 11227 виборців, у Зборівській 12968, у Лановецькій – 9 308 виборців, пише "ЗЗ".

Тернопільщина порушення вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі