![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:43, 31 жовтня 2017 р.
На тернопільському ринку демонтували два кіоски (ВІДЕО)
![На тернопільському ринку демонтували два кіоски (ВІДЕО) На тернопільському ринку демонтували два кіоски (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про це на сторінці у мережі "Facebook" зазначають представники Тернопільводоканалу.
“Тривають аварійно-ремонтні роботи на вул. Київська (ринок, біля піцерії “Моменто”). Аби дістатись труби та почати ліквідовувати пошкодження, водоканалівцям довелось демонтувати два кіоски, взялись й за літній майданчик піцерії! Усі вони, як і цілий ряд інших кіосків, розташовані в охоронній зоні мережі, або й на самій мережі. “Своєрідний шанхай” ускаднює під’їзд техніки. Водій маленького бульдозера, погодьтесь, справжнісінький віртуоз: елегантно балансує серед кіосків й товару!
Власнику ринку байдуже, а страждають – пересічні тернополяни. Уже майже четвертий день без води залишаються помешкання за адресами вул. Київська, 9,11, 7д.”, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...