• Головна
  • Доки тернопільських офіцерів запасу можуть покликати до війська
17:32, 8 листопада 2017 р.

Доки тернопільських офіцерів запасу можуть покликати до війська

Доки тернопільських офіцерів запасу можуть покликати до війська

До тринадцятого листопада триватиме призов офіцерів запасу. На військову службу кличуть чоловіків і жінок, які закінчили військову кафедру у вищих навчальних закладах.

Офіцерів запасу у зону антитерористичної операції не відправлятимуть. Вони служитимуть у підрозділах Збройних Сил України.

«Ми визначаємо кандидатів на призов. Списки цих осіб надсилаємо до Міністерства оборони України. А вже в Міністерстві визначатимуть, які офіцери нині потрібні найбільше. І таки чином визначатимуться офіцери, які підпадають призову. Цих офіцерів, яких візьмуть на службу, на три місяці відправлять на навчання до вищих військових навчальних закладів. Також вони проходитимуть службу у тилових частинах і підрозділах Збройних Сил України. Відправленню у зону АТО вони не підлягають», – каже заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділу ТОВК Олександр Года.

Офіцерам запасу нагадують: на час служби зберігається місце роботи, займана посада, а також заробітна плата. Після служби вони можуть продовжити працювати у Збройних силах України за контрактом. Обіцяють гідну заробітну плату й соціальні гарантії, пише "ЗЗ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #офіцер #військо

Коментарі

Оголошення
live comments feed...