На Тернопільщині священик УПЦ МП збирався знімати сюжет про "звірства бандерівців" (фото, відео)

На Тернопільщині священик УПЦ МП збирався знімати сюжет про "звірства бандерівців", Дмитро Бондаренко

Священик УПЦ МП, який втратив свою парафію в селі Котюжини на Збаражчині, привіз туди репортерів. Отець зібрався зняти проросійське пропагандистське відео.

Жителі ж села втришия вигнали і самого ініціатора, і його знімальну групу, пише ZZ.

У мережі з’явилось відео про те, як мешканці Котюжин Збаразького району прогнали з села завезених священиками УПЦ МП журналістів.

Втративши власну парафію, священик УПЦ МП села Котюжини Збаразького району Олександр Кантицький вирішив відплатити колишнім прихожанам, вкотре обливши їх брудом в ЗМІ. Для цього, московський піп запросив на Тернопільщину цілу журналістську групу для зйомки відеосюжету про «звірства бандерівців» проти «канонічєской церкві». Подібні матеріали, зазвичай, широко тиражуються і на російських пропагандистських телеканалах.

Нагадаємо, релігійна громада села Котюжини на початку цього року за підтримки практично усіх місцевих мешканців перейшла з церкви Московського Патріархату до УПЦ Київського Патріархату.

На Тернопільщині священик УПЦ МП збирався знімати сюжет про "звірства бандерівців" (фото, відео), фото-1 На Тернопільщині священик УПЦ МП збирався знімати сюжет про "звірства бандерівців" (фото, відео), фото-2
МП церква пропаганда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі