У Тернополі організовують новорічне свято для особливих дітей

У Тернополі організовують новорічне свято для особливих дітей, Антоніна Сімаченко

Новорічне свято для дітей з особливими потребами планують організувати у Тернополі. Організаторами заходу є Олена Коваль та вчитель-психолог Іванна Вознюк, яка займається з дітками з особливостями розвитку і адаптовує їх до навколишнього середовища.

— Новорічні свята для кожного з нас — це час, коли ми поринаємо у дитинство, де можливі чудеса. Є діти, які як ніхто інший потребують дива. "Дива трапляються" — назва новорічного свята, де дітки з особливими потребами зможуть відчути казку, побачити Миколая, а також взяти участь у захоплюючому шоу, — розповідає Добі мама хлопчика з особливими потребами Олена Коваль.

У святі візьмуть участь близько 35 дітей з різними порушеннями.  Вони щодня борються за нормальне життя і матимуть змогу відчути справжнє диво не з екранів телевізора, а наяву.

Відбудеться дійство у парку дитячих розваг "Йо!гурт", що на вулиці 15 квітня, 6А (біля центрального входу заводу Оріон).

 Початок заходу об 11:00, 12 грудня.

Організатори свята просять долучатись до участі і усіх небайдужих тернополян. Зокрема, зараз для діток необхідні подарунки.Це можуть бути книги, розвиваючі іграшки, розмальовки.

Телефони організаторів: Олена Коваль 0682250174 та Іванна Вознюк 0962483096

Тернопіль особливі_діти свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі