Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО (Фото)

Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО, Дмитро Бондаренко

Героїчний вчинок полеглого у зоні АТО військовослужбовця Тернопільської окремої артилерійської бригади - солдата Володимира Єгоренка вшанували у його військовій частині. Героя посмертно нагородили орденом «За мужність ІІІ ступеня».

Високу державну нагороду вдові загиблого військовослужбовця – Ользі Єгоренко вручив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Очільник Тернопільщини наголосив на важливості вчинку Героя, який ризикуючи власним життям, проявляючи мужність та героїзм виконував у зоні АТО поставлені завдання.

Володимир Єгоренко доставляв боєприпаси та інженерне майно для обладнання інженерних позицій. Під час виконання завдання потрапив під мінометний обстріл і незважаючи на це продовжував рух, діючи при цьому рішуче, проявляючи мужність та героїзм.

Після попадання міни в автомобіль героїчно загинув в результаті мінно-вибухової травми.

За словами дружини загиблого військовослужбовця Ольги, Володимир завжди поводив себе як справжній чоловік, воїн та захисник: «Він дуже любив мене та дітей. Чоловік не говорив, що знаходиться на бойових позиціях, тому ми навіть не знали цього. Був дуже скромний і завжди усім допомагав. Любив співати, танцювати. Усе життя працював водієм, любив свою справу, машина – справжнє його покликання».

Присутні вшанували пам'ять загиблого солдата хвилиною мовчання. Біля пам’ятної стели відбувся молебень за душі тих, хто віддав своє життя під час антитерористичної операції.

Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО (Фото), фото-1 Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО (Фото), фото-2 Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО (Фото), фото-3 Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО (Фото), фото-4 Степан Барна посмертно нагородив бійця, який проявив героїзм в зоні АТО (Фото), фото-5
орден АТО Барна Єгоренко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі