• Головна
  • Тернопільська «Мафія» відкриває новий сезон
12:00, 4 вересня 2012 р.

Тернопільська «Мафія» відкриває новий сезон

Новий сезон гри “Мафія” відкривають 8 вересня. На турнір приїдуть гості з інших міст. Взяти участь у грі можуть всі бажаючі.

Гра “мафія” - покрокова команда психологічна рольова гра із детективним сюжетом.

- За столом збираються 10 гравців, то є 2 команди, - розповідає організатор турніру Роман Собко. – З них шість мирних мешканців і шерів – це мирне місто, а також двоє мафіозі і дон. Суть гри – виявити мафію і знищити. За грою спостерігає ведучий. Кожен за столом має по одній хвилині, щоб висловити свою думку та проаналізувати жести і міміку і найти найбільше підозрілого мафіозного гравця. Ті ж навпаки намагаються ввести в оману мирне місто. І намагаються збрехати в промові так, щоб вигнали мирного мешканця.

В Тернополі в “мафію” грають переважно молодь, тому влітку турніри не проводили.

- У нашому місті гра поширювалась серед студентів, - розповідає хлопець. – Але в інших містах грають і більш старші люди віком до 50 років. Тернопільський клуб існує рік. Думаю, що будемо долучати гравців різного віку.

Хлопець каже, що цей сезон будуть відкривати в нічному клубі Riverpool, пише "20 хвилин".

- На відкриття сезону ми плануємо провести турнір у стилі вечірки, - каже хлопець. - У нас буде особливий дрескод. Бажано, щоб учасники приходили в одязі червоно-чорного кольору. Звичайно, що для тих, хто так не вдягнувся це не буде проблемою. Головне, щоб вигляд був офіційно-діловий.

Гру проводить клуб Alames. Для тих, хто хоче взяти участь у заході треба написати заявку в групі у соціальній мережі або зареєструватись на місці проведення турніру 8-го вересня в 12-ї годині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...