![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:02, 3 грудня 2017 р.
Як у Тернополі живуть люди з обмеженими фізичними можливостями? (відео)
![Як у Тернополі живуть люди з обмеженими фізичними можливостями? (ві... Як у Тернополі живуть люди з обмеженими фізичними можливостями? (відео)](/dist-assets/images/cap.jpg)
З обмеженими можливостями, проте з необмеженим духовним потенціалом. Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю в управлінні Фонду соціального страхування України в Тернопільській області провели круглий стіл для таких людей.
Працівники управління та відділень виконавчої дирекції установи постійно відвідують осіб з інвалідністю за місцем постійного проживання, їдуть до цих людей з посильною допомогою, роз’ясненнями та підтримкою. Адже, як наголошує начальник управління Федір Бортняк, довіра та задоволення роботою Фонду людей з особливими потребами – це головний пріоритет у діяльності організації, повідомляє тв4. Долучився до розмови професор, письменник , економіст, громадський діяч Богдан Андрушків, який причетний до формування Громадської ради при управлінні Фонду соціального страхування в області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...