• Головна
  • Тернополянка Меркушина показала феноменальний час у стрільбі в гонці переслідування
14:16, 4 грудня 2017 р.

Тернополянка Меркушина показала феноменальний час у стрільбі в гонці переслідування

Тернополянка Меркушина показала феноменальний час у стрільбі в гонці переслідування

Вчора, 3 грудня, гонка переслідування серед жінок, на жаль, не порадувала українських вболівальників. Проте є плюси, на які варто звернути увагу. Від нашої команди вийшли: Юлія Джима (3, +00:20), Віта Семеренко (21, +01:10), Валя Семеренко (22, +01:10), Олена Підгрушна (28, +01:17) та Анастасія Меркушина (34, +01:23).

Хочу зазначити Юлію Джиму, яка за дві попередні гонки зуміла закріпити за собою чисту “бронзу”, обидва рази посівши третю сходинку.

Перший вогневий рубіж українки зуміли пройти досить вдало. Юлія Джима та Олена Підгрушна пішли на коло штрафу. Віта та Валя Семеренко, Анастасія Меркушина зуміли закрити всі мішені на нуль.

Варто зазначити, що наша Настя Меркушина витратила лише 18,2 секунди на всі п’ять, до речі, вдалих пострілів.

Другу “лежку” українки пройшли, на жаль, не краще. Юлія Джима настріляла аж три штрафні кола. Віта Семеренко зробила один промах. Валя Семеренко та Олена Підгрушна закрили всі мішені “чисто”. Анастасія Меркушина пішла на два кола.

Перша “стійка” пройшла з меншою кількість штрафних кіл. На нуль відпрацювали Валя Семеренко, Олена Підгрушна, Юлія Джима та Анастасія Меркушина. Віта Семеренко пішла на штрафне коло.

І знову варто звернути увагу на тернополянку Анастасію Меркушину, яка за рекордних 13,9 секунди “чисто” відпрацювала першу стійку.

Останній вогневий рубіж українські дівчата відпрацювали позитивно. Валя Семеренко стала круглою відмінницею, закривши 20 з 20. Віта Семеренко разом з Юлією Джимою йде на ще одне коло штрафу. Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина вдало закрили всі мішені, пише "Галас".

Переможницею гонки знову стала Деніс Герман. Другу сходинку посіла Жустін Бреза. “Бронзу” виборола Марта Олсбу.

У фінішному створі українські спортсменки виглядали так: Олена Підгрушна – 9, Валя Семеренко – 16, Віта Семеренко – 18, Юлія Джима – 21 та Анастасія Меркушина – 25.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянка #Меркушина #біатлон
Оголошення
live comments feed...