• Головна
  • Сьогодні пікетували залізничники у зв`язку із скасуванням зручних поїздів через Тернопіль
17:20, 10 вересня 2012 р.

Сьогодні пікетували залізничники у зв`язку із скасуванням зручних поїздів через Тернопіль

У понеділок під стінами міністерства транспорту України на проспекті Перемоги в Києві відбулася акція протесту залізничників. Вони звинувачують керівництво відомства в корупції і порушенні прав трудящих залізничної галузі.

Кілька профспілкових та громадських організацій Києва і Харкова, які об’єднують працівників залізничного транспорту, вийшли на мітинг із протестом проти спроби уряду Миколи Азарова приватизувати «Укрзалізницю» (Українські залізниці), а також скорочення робочих місць.

Присутні залізничники протестували проти використання корейських поїздів Hyundai, які були закуплені за великі гроші, але не виправдали себе, постійно ламаючись на українських шляхах.
Лідери профспілкових організацій розповіли, що керівництво залізниці у 2012 році скасував кілька зручних для пасажирів прямих поїздів на Львів, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Владивосток. Тепер пасажирів змушують їхати з Донецька до Львова з пересадкою в Києві.

Виступаючі робочі залізниць повідомили, що залізничний транспорт зношений на 90%, але кошти в ремонт не вкладаються. Галузь наводиться в занепад, щоб потім олігархи купили активи, що подешевшали, і держава втратила контроль над залізницею.
Виступаючі нарікали, що касири просто змушують купувати в касах Харкова квитки на дорогі поїзда, коли дешеві потяги відправляються в рейси напівпорожніми.

Учасники акції тримали плакати з гаслами «Ми віддали залізниці життя – а вони набили кишені», «Європейські ціни – європейські зарплати» та ін

Мітингуючі зажадали зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим і профільним міністром Борисом Колесніковим, а також вимагають створити спеціальну робочу групу для вирішення всіх проблем в галузі.
У разі невиконання усіх озвучених вимог маніфестанти погрожують блокувати автомобільне або залізничний рух, пише «Новий Регіон – Київ»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...