• Головна
  • На Тернопільщину насуваються сильні снігопади
13:40, 19 січня 2018 р.

На Тернопільщину насуваються сильні снігопади

На Тернопільщину насуваються сильні снігопади

Жителі краю таки зможуть насолодитися справжньою зимовою погодою. В усіх регіонах України передбачають сильні снігопади. Найбільше сніжитиме у північних і центральних регіонах України, проте невдовзі хуртовини доберуться і до західних областей.

Упродовж доби погоду на Тернопільщині зумовлюватимуть північні атмосферні фронти. В області передбачають снігопади, ожеледицю та сильний північно-східний вітер. За прогнозами Укргідрометеоцентру, температурні показники коливатимуться від незначного мінуса до незначного плюса. Як наслідок – на дорогах постійно утворюватиметься ожеледиця.

«У західних областях передбачається ускладнення погодних умов. Сильний вітер, ожеледиця, снігопади – такі явища спостерігатимуться упродовж доби. Температура повітря вдень залишатиметься плюсовою, можливі незначні заморозки; вночі передбачається 4 – 6 градусів морозу. Упродовж доби місцями спостерігатимуться незначні опади. А на вихідних в регіоні все частіше сніжитиме».

За попередніми прогнозами метеорологів, у третій декаді січня можливі сильні морози та снігопади. Тож жителям краю радять готувати теплий одяг, пише "ЗЗ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #снігопад #ожеледиця

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Відкосив від армії, але 5 років провоював на передку: захисник "Азовсталі" Михайло Діанов відверто розповів про полон, Ахметова і жінок
Оголошення
live comments feed...