• Головна
  • Тернополянин Дмитро Підручний став кращим серед українських спортсменів у біатлонному спринті на Олімпіаді-2018:
21:07, 11 лютого 2018 р.

Двадцять треті зимові Олімпійські ігри у Південній Кореї продовжилися біатлонним чоловічим спринтом.

Серед українських чоловіків кращим знову став капітан Дмитро Підручний. Як і двом медалістам, йому вдалося – вперше в сезоні – закрити всі мішені, але на дистанції він поступався, що в підсумку вилилося в 21-й рядок фінішного протоколу. Однак 49 секунд до лідерів дозволяють сподіватися на поліпшення результату в гонці переслідування, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Артем Прима на лижні сьогодні був швидше, і міг боротися за двадцятку кращих навіть при двох своїх промахах. Однак на середині останнього кола Прима просто “встав” в підйом, про що він сам сказав після гонки. Підсумкове місце – 40-е. Сергій Семенов, який допустив один штраф на стійці, показав на фініші 46-ий час. Нарешті, Володимир Семаков виявився єдиним нашим учасником, який не пробився в персьют – з трьома незакритими мішенями його результат 78-й.

Володарем олімпійського “золота” виявився німець Арнд Пайффер, який відстрілявся на нуль – 23:38,8 хв. Чиста стрільба також дозволила одержати нагороду Іор чеху Міхалу Крчмару +4,4 секунди. Бронзова нагорода в активі італійця Домініка Віндіша (1) +7,7 с.

Зауважимо, що на відміну від жінок, які отримали між стартовими гонками день відпочинку, чоловіки гонку переслідування пробіжать вже завтра. Тому 12-го лютого на уболівальників біатлону очікують чоловіча та жіноча гонка переслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію