• Головна
  • Прості інвестиції - великі дивіденди
Реклама
11:03, 24 вересня 2012 р.

Прості інвестиції - великі дивіденди

Реклама

Платники податків, начувайтеся! Кабінет міністрів України готує чергові зміни до порядку оподаткування прибутків фізичних осіб. Як і прийнято у нас в державі, подібні «добрі справи» робляться під гаслами відстоювання соціальної справедливості та заради поповнення державної скарбнички. Втім, на практиці зазвичай все виглядає не так. Одним словом, хотіли як краще, а зробили як завжди. Податкові новели навряд чи торкнуться гаманців можновладців та олігархів з їхніми рахунками у закордонних банках та захмарними прибутками.

Справа в тому, що наші законотворці намагаються змінити ставки податку на прибутки фізичних осіб, відомого усім як прибутковий податок. Для соціально – незахищених верств населення така ставка має бути зменшена до 10%, для заможних громадян – збільшена до 20%. А для громадян із середніми прибутками ставку прибуткового податку мають залишити без змін – 15%. Тільки ось проблема в тому, що які прибутки вважати середніми, поки що чітко не сказали.

Виходить, що не встигли наші співвітчизники оговтатися від одних економічних катаклізмів, як ризикують потрапити в іншу халепу. І так постійно. Чи то вдача в нас така. Чи національна ментальність.

До речі, вже доволі багато українців взяли приклад з європейців та американців щодо того, як витримати всілякі фінансові негаразди без втрат, та ще й з прибутками. Весь світ вже давно та вправно інвестує вільні кошти у ПАММ – рахунки валютного ринку Форекс, для якого будь-які зміни на економічній світовій арені тільки на користь. Ось де ви нарешті можете дихнути вільно, забувши про роботодавців, чиновників – бюрократів, податківців та решту контролюючих органів. Для інвестування на Форексі не треба звільнятися з постійного місця роботи та здобувати професійну фінансово – економічну освіту. Ви можете займатися своєю улюбленою справою та вести звичний спосіб життя, а в цей час ваші гроші працюватимуть на вас, приносячи чималі прибутки. Ви просто відкриваєте рахунок в компанії – брокера та обираєте професійного трейдера, якому і доручаєте свої кошти для торгівлі на валютному ринку. В ідеалі, інвестор має розподілити всю свою суму поміж кількома трейдерами (управляючими ПАММ – рахунками) для того, аби зменшити ризики ймовірних збитків.

Деякі компанії, зацікавлені в успіхах своїх клієнтів, постійно впроваджують нові механізми та технології задля того, аби інвестувати було ще вигідніше. Так компанія Forex-Trend(www.fx-trend.com) навіть нагороди має за винайдення унікальної технології ПАММ 2.0, згідно якої управляючі стали також нести відповідальність та ризикувати своїм власним капіталом нарівні з інвесторами. До того ж, спеціалісти компанії впровадили революційний продукт – Індекс ПАММ – рахунків, який зробив процес інвестування ще більш простим, легким, зручним, небезпечним та прибутковим. Інвестори «вмили руки» навіть від того, аби власноруч обирати найуспішнішого управляючого. Спеціалісти компанії самі об»єднали найкращі ПАММ – рахунки, сформувавши з них кілька Індексів. Тепер, купуючи обраний індекс, інвестор автоматично вкладає гроші у кілька найприбутковіших ПАММ рахунків. Це гарантує йому не тільки збереження коштів, але й забезпечує перспективу постійного зростання капіталу. А головне – жодної залежності від роботодавця чи світової економічної ситуації!

За інформацією: http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...