• Головна
  • У Тернополі розпочався фестиваль анімації (відео)
15:04, 16 лютого 2018 р.

У Тернополі розпочався фестиваль анімації (відео)

У Тернополі розпочався фестиваль анімації (відео)

Від 15 лютого протягом трьох днів у Тернополі відбудеться серія відеопоказів короткометражної анімації, яку презентує Фестиваль медіа-мистецтва “LINOLEUM”. Вітчизняна, міжнародна, дитяча анімація – все це глядачі зможуть переглянути абсолютно безкоштовно.

Фестиваль анімації та медіа-мистецтва “LINOLEUM” вже 5 років поспіль проводить міжнародні та національні конкурси з анімації. Цього року вони завітали у Тернопіль, аби познайомити містян з таким мистецтвом. Програма заходу буде насиченою, запевняє програмний директор фестивалю.

-Ми будемо показувати національну програму, тобто 18 українських робіт також будуть представлені, які змагалися в нас минулого року, буде показ експериментальної анімації, і ще до 90-річчя української анімації, яку ми святкували минулого року, ми будемо робити ще показ ретроспективи української анімації, – каже тв4 програмний директор фестивалю “LINOLEUM” АНАСТАСІЯ ВЕРЛІНСЬКА.

 Теми для анімаціїї різні, каже Анастасія. Створюючи свої фільми, автори не ставлять собі жодних рамок і обмежень, тому кожен глядач зможе віднайти щось цікаве для себе.

–Фільми – це рефлексії авторів на якісь події, внутрішній стан, політичні події. Теми, вони, нескінчені фактично в анімації, – розповідає програмний директор фестивалю “LINOLEUM” АНАСТАСІЯ ВЕРЛІНСЬКА.

Більша частина програми розрахована на аудиторію 18+. Але і про дітей не забули: для них відбудеться окремий показ, який буде цікавий дітям та дорослим будь-якого віку.

– Зараз у нас у Бункермузі з 15 по 17 лютого будуть покази авторської анімації. Будь ласка приходьте, вхід є безкоштовним. Це змога для вас зрозуміти, що насправді анімація може бути не тільки дитяча, не тільки для дітей, але і для дорослих так само буде цікаво, – каже програмний директор фестивалю “LINOLEUM” АНАСТАСІЯ ВЕРЛІНСЬКА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #фестиваль #анімація
Оголошення
live comments feed...