• Головна
  • У Тернополі юнак хотів придбати одяг без грошей
12:28, 21 лютого 2018 р.

У Тернополі юнак хотів придбати одяг без грошей

У Тернополі юнак хотів придбати одяг без грошей

Крадіжку майна задокументували працівники Тернопільського відділу поліції. Про те, що невідомий зловмисник намагався викрасти з магазину у Тернополі чоловічу куртку, поліцейським повідомив працівник закладу.

Правоохоронці виїхали на місце події.Як з’ясувалося, верхній одяг з магазину намагався винести 20-річний мешканець обласного центру. Незважаючи на юний вік, тернополянин вже встиг понести відповідальність за крадіжку та грабіж. У такий спосіб молодик заробляв на розваги та алкоголь. Однак цього разу злодій вирішив отримати обнову без грошей для себе. Куртку одягнув поверх своєї, однак вийти з магазину не вдалося. Працівники помітили злодія та викликали поліцейських.

Злодій у скоєному зізнався. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Юнак знову постане перед судом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #поліція #одяг #злодій
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення