• Головна
  • Квартет "Акорд" з Тернополя на "Голосі країни" обрав собі новою наставницею Джамалу (ВІДЕО)
18:32, 19 березня 2018 р.

Квартет "Акорд" з Тернополя на "Голосі країни" обрав собі новою наставницею Джамалу (ВІДЕО)

Квартет "Акорд" з Тернополя на "Голосі країни" обрав собі новою наставницею Джамалу (ВІДЕО)
Вчора на українських телеекранах вийшов 8 випуск 8 сезону вокального талант-шоу «Голос країни». Першими у бій вступили чоловічий квартет з Тернополя «Акорд» та Альона Карась з команди Тіни Кароль.

Бездоганне виконання пісні Володимира Івасюка «Над морем» не залишило байдужими ані суддів проекту, ані глядачів у залі. Втім, попри поради колег, Тіна вирішала для себе, що далі із нею піде Альона Карась.

Та коли настав момент в шоу, який умовно називається «крадіжка» (коли тренери інших команд мають можливість обрати собі учасника, який програв бій, у свою команду), за квартет вирішили боротися усі – і Потап, і Джамала, і Сергій Бабкін. Всі троє тренерів виявили бажання працювати з «Акордом». І як зауважила екс-наставниця хлопців Тіна Кароль, такий випадок, коли відразу троє суддів вступили у суперечку на цьому етапі за учасника — чи не вперше в історії шоу.

— Ми ще минулого разу відчували якусь провину перед Джамалою… Тому обираємо її, — одноголосно вирішили «акордівці».

Слід відзначити, що до кінця випуску Джа булп вірна своєму вибору і, на відміну від інших суддів, більше жодного разу не обрала собі учасників з інших команд. Цим самим вона гарантувала дзвінколосому гурту з Тернополя подальше перебування на проекті «Голос країни». Та чи не передумає переможниця «Євробачення» згодом? Побачимо у наступному випуску програми, пише "Тернополяни".

Зараз же пропонуємо вашій увазі батл між квартетом «Акорд» та Альоною Карась, який у мережі YouTube вже зібрав більше 73 тисяч переглядів:

#Тернопіль #проект #Голос_країни #Акорд #квартет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...