• Головна
  • Учасники конкурсу на найкращу пісню про Тернопіль звинувачують переможців у накручуванні голосів (ФОТО+ВІДЕО)
17:40, 31 березня 2018 р.

Учасники конкурсу на найкращу пісню про Тернопіль звинувачують переможців у накручуванні голосів (ФОТО+ВІДЕО)

Учасники конкурсу на найкращу пісню про Тернопіль звинувачують переможців у накручуванні голосів (ФОТО+ВІДЕО)

29 березня завершилось голосування конкурсу на найкращу пісню про Тернопіль. Участь у ній взяло чимало виконавців, але перемогу здобув молодий гурт Bugs&Bunny.

Зокрема, у так званому творчому змаганні участь взяли хор і оркестр Тернопільської обласної школи мистецтв імені Ігоря Герети, гурти Тріп Трьох, Bugs&Bunny, Тонкі Стіни, а також такі виконавці Наталка Вишиванка, Наталія Волотовська, Інна Богун, Володимир Сірий, Степан Критишин. Варто зазначити, що кожен конкурсант гідно та по особливому приставив свою композицію, яка прославляє наше рідне місто Тернопіль, адже саме це було основною метою гранту.

Втім, не все так просто. Упродовж конкурсу лідерами за найбільшою кількістю вподобайок/лайків були Наталка Вишиванка, Степан Критишин та гурт Bugs&Bunny. Останні, як ми вже повідомляли, перемогли, але якою ціною? Інші учасники та їх групи підтримки переконують — гурт вів нечесну боротьбу і скористався спеціальною програмою для накручування голосів, пише "Тернополяни".

Зокрема, тернопільський співак Іван Виспінський , дочка якого брала участь у конкурсі (Наталка Вишиванка), різко висловлюється стосовно того, як відбувалося голосування. Про це він написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

«Друзі! А ці скріни (внизу матеріалу, - ред.) свідчать в який спосіб "переможці" здобували перемогу ... Таких скрін-шотів протягом часу є відзнято понад 100, що є доказом про систематичне накручування голосів за допомогою онлайн-програм... Організоторів я повідомляв декілька разів і говорив про цю несправедливість у телефонній розмові з ними... Обіцяли все проаналізувати і дати відповідь... Не дали, а визначили як хотіли... В мене питання до керівників цього благодійного фонду (MagneticOne.Org): навіщо ви нас усіх втягнули в цю аферу? А ми вам повірили у вашу справедливість... Навіщо ви обманули людей, котрі віддавали чесно свої голоси і вболівали за своїх конкурсантів? Ось за цим посиланням знаходяться решта доказів... Https://fex.net/431466483959 треба скачати і подивитися...», - пише Іван Виспінський.

Зрештою, багато хто з людей, які переслухали усі конкурсні композиції відзначили, що слова у пісні переможців не надто позитивно характеризують наше місто, як от:

«Тихе моє місто, розбиті тротуари,

Менше пробок і машин, типу іномарок,

Велике чисте озеро посеред центру,

Біля драмтеатру купка іноземців,

Чути по акценту, що не наші люди:

Чорношкірий вишкірив до мене свої зуби.

Модні клуби і вивіски на стендах,

Рекламки нових магазинів, торгових центрів.

Тут декілька парків, де-не-де бруківка,

За двадцятку провезуть вулицями міста…»

А що ви думаєте про пісню, що перемогла? Хто з лідерів голосування був об’єктивно найкращим?

#Тернопіль #пісня #найкраща #конкурс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...