• Головна
  • У Тернополі вишикувались довжелезні черги біля Катедри (фото)
16:30, 4 квітня 2018 р.

У Тернополі вишикувались довжелезні черги біля Катедри (фото)

У Тернополі вишикувались довжелезні черги біля Катедри (фото)

Напередодні Великодніх свят віряни міста масово йдуть сповідатися. Особливо багато охочих в останній тиждень посту. Довжелезні черги можна спостерігати зараз біля тернопільської Катедри.

За словами очевидців, найбільше людей біля храму зранку перед роботою. Незадоволених немає, оскільки віряни вважають, що у черзі можна підготувати себе до сповіді, помолитись та згадати всі свої гріхи. 

Як зазначили в Катедрі, у п'ятницю людей сповідати не будуть.

— Є церковний закон який говорить, що перед найбільшими святами, а саме в часи постів потрібно приступити до сповіді аби примиритися з Богом. Ми мусимо трохи розширити своє християнське поняття, немає першого, чи останнього дня сповіді. У Архікатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ сповідають кожного дня протягом року. Не сповідаємо лише в Великодню п'ятницю, у Воскресіння та у Світлий понеділок, — коментує ДОБІ отець Роман Дутчак.

Також отець Роман Дутчак каже, що церква похвально ставиться до вірян, які постять і не вживають важких страв, але мучити себе постом, переконує священик, не потрібно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #сповідь #черга

Коментарі

ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...