У Тернополі у парку Національного відродження висадили пів сотні катальп

У Тернополі у парку Національного відродження висадили пів сотні катальп, Антоніна Сімаченко

У рамках двомісячника благоустрою у тернопільському парку Національного відродження відбулася акція «Екологічний ренесанс», під час якої на місці аварійних хвойних дерев, які були зрізані, висадили 55 катальп.

Начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський зазначає, що чимало тернополян хвилювалося через зрізку хворих та аварійних хвойних на цій ділянці парку вважаючи, що тут щось збудують.

- Як бачите, зелені насадження відновленні, тому й акція називається “Екологічний ренесанс”, ми відновлюємо зелене  вбрання. Але висаджуємо дерева, які більш підходять нашому регіону. Весною ми плануємо висадити 200 дерев, і восени також 200 дерев. Триває акція “Перетворимо тополину пісню у катальповий рай”. Відтепер тополю, яка вже втомила всіх своїм пухом, висаджуватимемо лише в промислових зонах, а в місті в нас щороку збільшується кількість катальп – унікального дерева, яке має прекрасне цвітіння, є витривалим, та має листки з великою площею, що вбирають вологу. А це – особливо актулаьно в умовах нашого вологого клімату, – зазначив Олег Соколовський.

У Тернополі у парку Національного відродження висадили пів сотні катальп, фото-1 У Тернополі у парку Національного відродження висадили пів сотні катальп, фото-2 У Тернополі у парку Національного відродження висадили пів сотні катальп, фото-3 У Тернополі у парку Національного відродження висадили пів сотні катальп, фото-4
Тернопіль катальпи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі