У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото)

У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива», Антоніна Сімаченко

17 квітня у Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» з метою виявлення нових талановитих творців сучасної і майбутньої моди, обміну творчим і практичним досвідом та національними традиціями.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь більше 40 молодих дизайнерів, серед яких учні та студенти навчальних закладів України, які готують фахівців у сфері дизайну одягу та модельєрів-початківців.  Тернопіль представляла Студентська студія мод «Альтернатива».

За результатами I відбіркового туру, участь у конкурсі приймали близько 30 колекцій у номінаціях: Pret-a-porter, Folk, Pro-art та DeLux. Переможців та конкурсантів нагородили грамотами та призами.

Традиційно організаторами заходу виступили Тернопільська міська рада та Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола.

У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото), фото-1 У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото), фото-2 У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото), фото-3 У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото), фото-4 У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото), фото-5 У Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» (фото), фото-6
Тернопіль Альтернатива мода конкурс дизайнери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі