У Тернополі очікують на зростання цін на масло і солодощі?

У Тернополі очікують на зростання цін на масло і солодощі?, Антоніна Сімаченко

Молочні продукти такі, як спред, сир, а також різні види солодощів у тернопільських супермаркетах і магазинах можуть здорожчати на 15-50%

Нині ціна маргарину у Тернополі коливається від 14 до 30 грн, суміш (спред) від 16 до 25 грн, а масло (низького ґатунку) від 30 до 40. Найдешевший маргарин (низької якості) можна знайти за 6 гривень. Проте ці продукти можуть зникну з прилавків взагалі, оскільки містять пальмову олію.

З 4 квітня запрацювала нова процедура перевірок якості та безпечності харчових продуктів. Підприємства перевірятимуть залежно від ступеня ризику для життя і здоров’я людей. За порушення закону передбачені жорсткі санкції. Залежно від правопорушення сума штрафу може сягати 70 тис. грн.

Пальмова олія, хоч і дешева проте дуже шкідлива для здоровя і є забороненою в кількох багатих країнах. Це Франція, Німеччина, Італія, Іспанія. У державах з низьким рівнем життя вона вважається допустимою, пише Галас.

Якщо в Україні через вище згадану перевірку заборонять пальмову лію, доведеться шукати інший дорожчий її замінник. Тому перераховані продукти або подорожчають, або зникнуть взагалі з магазинів.

Тернопіль ціна масло солодощі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі