Жителі прилеглих до Тернополя сіл скаржаться на перевізників краю

Жителі прилеглих до Тернополя сіл скаржаться на перевізників краю, Антоніна Сімаченко

Люди не задоволені тим, що водії порушують графік відправлення та прибуття транспорту. Це призводить до перезавантаження маршруток пасажирами.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала жителька смт. Великі Бірки Оксанка Підборочинська-Семенів. Жінка, зокрема, зазначила:

– Вчора, 25.04. 2018, маршрутки Тернопіль-Великі Бірки возили людей кожні півгодини, замість кожні 15-20 хвилин (згідно з графіком). Розуміємо, що одна з маршруток стала на капітальний ремонт, інші зламались, це життя, всяке буває, один день можна піти на поступки, потіснитись, всі ж ми люди, це ж на півдня… Але, виявляється, ніхто і не спішив ремонтувати поламані маршрутки, напевно, вирішили, що можна їздити так, як їм заманеться. Так, сьогодні, 26.04.2018, знову замість що п’ятнадцять-двадцять хвилин вони умудрились їздити раз на годину… Коли люди виходять на маршрутку і чекають мінімум по 45 хв., це вже просто край терпіння, скільки можна займатись таким свавіллям?! Виявляється, що ніхто і не подумав про таких, як я і всі інші, що добираються на роботу саме цими маршрутками. Їм байдуже до людей, які запізнюються на роботу чи в навчальні заклади, на зустрічі, зрештою, яка різниця, куди, якщо через таку безвідповідальність і так ніхто нікуди не встиг… Я не можу зрозуміти, чому ніхто не подумав про мешканців Бірок і не здогадався, що маршрутка раз в годину в робочий день з такого великого селища, це об’єктивно замало? Таке враження, що я сьогодні не в маршрутці їхала, а консервній банці. Хто, скажіть, винен у цій ситуації і хто може мені сказати, чи буде хоч колись порядок на даному маршруті???, – написала Оксанка Підборочинська-Семенів.

Тернопіль перевізники маршрутка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі